Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya kifordult magából, mi...

Anya kifordult magából, mi tèvő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában anyám mintha állandóan magában beszélne, itthon is tévézik mikor a nagyim kint van én meg közel se és hallom hogy magyaráz a műsorról mikor nincs ott senki és a nagyim se reagál rá. Ma véletlen ráöntöttem pár cseppet az elosztóra ezért elment az áram így muszáj volt őlet felkeltnem egy ideig minden oké majd anyám kifordult magától, dügöngve felöltözött majd levitte a szemetet, erősen csapkodta a mosógépet, direkt hangosan söpört előttem. Ezeket később szokta most mérges lett és ezért hirtelen felindulás lehetett. Közben persze a szokásos k...anyátokat, el lehet költözni szövegeket mondta dühöngve. És ez nem az első eset. Régebben azért volt mérges mert én nem értem le elé mjkor pontosan 1 perce hívhatott, annyi idő alatt felöltözni se tudtam és máris hazajött a megállóból ami mellesleg egy perc csak gyalog és akart menni boltba is velem de nem. Itthon midnent levert ami előtte volt, majdnem hozzám is vágott valamit akkor. Sokszor elhangzik a "mocsk*s szem*t banda" mikor mérges és szerintem ezt ránk gondolja a nagyimmal...meg a "dögljetek meg is elhangzik szó szerint ezek. Miért lett ilyen anyám? Bár régebben is ilyen volt de nem ennyire. Már félek tőle. Vannak jó napjai de kiszámíthatatlan. Nem tudom mi tévő legyek. Mindent meg csinálok itthon, segítek mindenben, nem is értem. 23l vagyok



2020. dec. 13. 04:27
1 2 3
 1/25 tibortibor22 válasza:
73%

Talán belekeseredett a szürke hétköznapokba.

Talán egy férfi is kéne mellé.

Talán belépett a változókorába.

És még sok sok talán.

2020. dec. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Lehet nincs ingergazdag élete, stresszes a munkája vagy nem t udom.
2020. dec. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Igazad van, kiemelhettem volna azt is, hogy miért ő viszi ki a szemetet, mos és takarít egyedül...
2020. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Ja, hat, véletlenül se lehet az az oka, hogy van egy 23 éves lánya, aki nem segít, csak hátráltat...
2020. dec. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
7..mint irtam sokmindenben segitek itthon de latom te csak a rosszat akarod latni! Veletlenek tortennek mindig..itthon mosok. Takaritok fozok minden mas...figyu ha te csak ezen tudsz rugozni hogy kilottyintettem a vizet elosztora akkor lehyszives ne idozz itt tobbet jo? Tanultam a hibambol de ennyire nem kell ismetetned oke? Nincs ertelme neked amugy se valaszolgatni ahphy latom! Tobbieknek viszont koszonom ! bocs a hibakert telon vagyok.
2020. dec. 13. 07:35
 6/25 A kérdező kommentje:
5..latom nem olvastad el figyelmesen! Segitek mindent megcsinalok itthon ez nem mond neked semmit??
2020. dec. 13. 07:36
 7/25 A kérdező kommentje:
Miert allitoto be olynanak aki nem csinal semmit mikor vilagosan leirtam a vegen! Hogy segitek neki mindenben es megis papoltok hogy nem viszem ki a szemetet, mos takarit egyedul?? Emberek nem tudtok semmit rolam es ilyenekkel vadoltok mert ettol erzitek magatokat nagyobbnak vagy mi?
2020. dec. 13. 07:38
 8/25 A kérdező kommentje:
Bocs ezert csak ideges lettem hogy ilyeneket mondtok nekem mikor nem igaz..:/
2020. dec. 13. 07:46
 9/25 A kérdező kommentje:
Amugy en segiteni szeretnek neki. Meg akarom erteni miert viselekdik igy neha es nem csak akkor amikor kilottyintettem a vizet..mit javasoltok? Legtobvszor vannak jo napjai amikor mintha teljesen mar ember lenne mint amikor kiborul
2020. dec. 13. 08:17
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
14 hozzászólásból hét a tiéd, kérdező. Szerinted jobb vagy anyádnál?
2020. dec. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!