Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya kifordult magából, mi...

Anya kifordult magából, mi tèvő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában anyám mintha állandóan magában beszélne, itthon is tévézik mikor a nagyim kint van én meg közel se és hallom hogy magyaráz a műsorról mikor nincs ott senki és a nagyim se reagál rá. Ma véletlen ráöntöttem pár cseppet az elosztóra ezért elment az áram így muszáj volt őlet felkeltnem egy ideig minden oké majd anyám kifordult magától, dügöngve felöltözött majd levitte a szemetet, erősen csapkodta a mosógépet, direkt hangosan söpört előttem. Ezeket később szokta most mérges lett és ezért hirtelen felindulás lehetett. Közben persze a szokásos k...anyátokat, el lehet költözni szövegeket mondta dühöngve. És ez nem az első eset. Régebben azért volt mérges mert én nem értem le elé mjkor pontosan 1 perce hívhatott, annyi idő alatt felöltözni se tudtam és máris hazajött a megállóból ami mellesleg egy perc csak gyalog és akart menni boltba is velem de nem. Itthon midnent levert ami előtte volt, majdnem hozzám is vágott valamit akkor. Sokszor elhangzik a "mocsk*s szem*t banda" mikor mérges és szerintem ezt ránk gondolja a nagyimmal...meg a "dögljetek meg is elhangzik szó szerint ezek. Miért lett ilyen anyám? Bár régebben is ilyen volt de nem ennyire. Már félek tőle. Vannak jó napjai de kiszámíthatatlan. Nem tudom mi tévő legyek. Mindent meg csinálok itthon, segítek mindenben, nem is értem. 23l vagyok



2020. dec. 13. 04:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Mert már baromira elege van belőletek!
2020. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%

Nos én úgy látom, te is elég hirtelenharagú vagy, hamar felkapod a vizet (itt a hozzászólásaidból látszik)..


Irtad, hogy ne itéljünk el, nem tudunk rólad semmit.

Anyádról tudunk bármit? Mégis úgy állitod be, hogy a gonosz, bolond, stb.


Ha vele is ilyen vagy, igy beszélsz, ne csodálkozz, hogy ilyen..

2020. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

12.Kinek? miért? nem értem igazán.

nem hiszitek el, hogy én mindenben segítek neki hogy neki ne kelljen annyit munkálkodni? Én szoktam mosogatni, főzni kajákat, teregetni, lakást takarítani és minden ilyent és anyának alig kell valamit. Fejtsd ki kérlek jobban...ennyivel hogy ezt írod..Mert már baromira elege van belőletek! nem lettem okosabb mivel indokot nem adtál.

2020. dec. 13. 08:57
 14/25 A kérdező kommentje:
13.soha nem beszéltem vele gonoszan, fennhangon, vagy akárhogy mivel ő az anyukám. Mindig megadom neki a tiszteletet, nincsen párja amióta mnegszülettem. Bár régebben találkozgatott egy iszákos emberrel. HIába vagyok itt a gyakorin kicsit indulatos, még nem ad okot arra hogy megvádoljatok. Megvádolás helyett értelmesebb inkább szépen kérdezni vagy érdeklődni szerintem. Amiket anyámról írok az az igaszság. tényleg ilyeneket szokott mondohatni. Ha vele is ilyen vagy, igy beszélsz, ne csodálkozz, hogy ilyen..nos nem beszélek így vele..csdálkozol hogy hamar felkapom itt a vizet mikor itt sosme szoktam általában értelmes választ kapni inkább csak ilyen típusú oltásokkal találkozok? ki a aki nem lenne harapós tőle? Mikor segítőkédz és értelmes válaszokra vártam. Remélem kicsit tudtam segíteni és lecsillapítnai a kedélyeket. :) Bocs megint a hibákért.
2020. dec. 13. 09:01
 15/25 A kérdező kommentje:
15.nem értem miért vagy ilyen velem...miért esik nehezedre elhinni ezt? nem ismersz. figyu nekem is elgem van belőled amiért itt kioktatsz és fecséreled a drága idődet...miért nem ikszeled ki a kérdésem ha eleged van belőlem? vitákat akarsz gerjeszeni? nincs értelme neked itt irogatnod és ilyeneket kommentelned. érdekes páran itt tudtak válaszolni a kérdésemre de te itt inkább okoskodsz és nem akarod elhinni amiket én írok? PErsze nem kötelezlek erre, higy amit akarsz de inkább húzz el ahogy korábban is kértem!!Köszikee
2020. dec. 13. 09:03
 16/25 A kérdező kommentje:
11.nem! hol említettem ezt? kérlek vázold fel.
2020. dec. 13. 09:06
 17/25 A kérdező kommentje:
látom páran ezen a kérdésen unatkoznak és még arra is van idejük, hogy megszámolják mennyi válasz az enyém...Bocsánatot kérek akkor mindenkitől ha valakit megbántottam volna, vagy ilyesmi amiért ilyennek állítotok itt engem meg ahogy anyámmal állítólagosan beszélek. Az hogy ő ilyeneket szokott mondani, attól még én nem beszéltem vele így soha.
2020. dec. 13. 09:08
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem inkább anyukádnak valami mentális betegsége van, mert valóban nem teljesen normális egy ilyen reakció, kezdődő skizofrénia vagy akár csak skizoaffektív zavar, paranoid stb, ami egyébként öröklődhet. A mentális gondok általában stresszre erősödnek, úgyhogy ha nálad is fenn áll ez, akkor nem csodálom,hogy anyukád mellett élve nálad se egyszerű a helyzet.

Nem igazán értem miért téged támadnak itt, mikor ez egyáltalán nem normális viselkedés és anyukádnak kéne veled normálisan beszélnie, ő a szülő.

Még ha egészséges is lenne (bár nagyon nagyon kétlem, hogy az lenne...) ez nem elfogadható viselkedés és aki szerint ez az, gyanítom az se teljesen normális otthon itt a hozzászólók közül, ez beteges egyszerűen. Nem a gyerekre kell fogni, ha kezd már szerencsétlen olyan lenni, mint az anyja. A felnőtt szülőnek kéne a gyereke érdekében tennie, különben minek szült? A szülőé a felelősség, a gyerek nem egy szolga, értelmesen is lehet beszélni a másik emberi lénnyel. Legalábbis a mi családunkban így szokás, úgy látom itt sok kommentelőnél ez az agresszív viselkedés elfogadott, elég szomorú ha vannak gyerekeitek ilyen felfogással.

2020. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Skizofrénia. Pszichiáter.

Gyógyszerek. Ez kell neki.

2020. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

18.köszii.

végre még egy normális és nem kioktató válasz. nem értem én se miért témadnak meg ennyien, lehet ő nálunk ez tényleg ilyen normális viselkedés nem véletlen viselkednek itt is így. Végülis teljesen normális és átlagos kérrdédst tettem fel nem? erre letámadnak és még ők kérik ki hogy senki nem volt bunkó kioktató? nekem nem ez jött le.

2020. dec. 14. 03:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!