Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjek el itthonról ahol...

Hova menjek el itthonról ahol az egész napot el tudom tölteni kamaszként?

Figyelt kérdés
Itthon folyamatosan vernek és ordibálnak velem... Nem tudom hova meneküljek el
2020. dec. 13. 07:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
95%

Valamelyik rokonodhoz akit szeretsz, és tud erről hogy ezt teszik veled.

Ezt nem szabad elhallgatni

2020. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lena7 ***** válasza:
99%

Hát korona idején nagy sehova nem tudsz elmenni.


A könyvtárat mondtam volna amúgy. Meleg van ott, csend, van internet és senkit sem zavar az, ha ott maradsz 4-5 órát netezni/olvasni/tanulni, viszont ugye a korona miatt a könyvtárak is bezártak.


Esetleg nincsen valamilyen barátod/haverod, akikhez néha eltudnál menni?🤔


(De ezt a verős dolgot megkéne oldani, mert ez így nagyon nem jó. Esetleg nem tudsz valakinek szólni, aki tudna neked ebben segíteni?)

2020. dec. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha bejön a jó idő akkor mehetnek a biciklitúrák egész nap, strand is. Sajnos most télen nem nagyon lehet elmenni. Kitartást! Mondanám, hogy beszéld meg velük de úgy se fog semmit érni (sajnos majdnem nekem is hasonlóan teltek a karácsonyaim gyerek koromban. Kitartást!
2020. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Nna ilyenkor hol van a nagy történelmi egyházak gondoskodása...!?


Máltaiak, baptisták és talán mások is tartanak fenn közösségi tereket (pandemia alatt nem tudom, milyen szabályok szerint működnek) több városban, településen. Ha megírod, hol élsz, talán könnyebben tudunk ilyen opciót keresni.

Én is könyvtárban ültem (és tanultam) végig napokat, szerintem sokan vagyunk így. Vacak, hogy most ez a lehetőség nincs meg.

Rokon, barát akinél lehetnél, nincs a közeledben?

2020. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lena7 ***** válasza:
97%

Az egyházat azt én is akartam írni. Szerintem ha becsengetsz és segítséget kérsz, akkor biztosan segítenek

(én ismerem a városom papjait, nálunk senkit sem küldenének el, pláne nem egy gyereket)


A máltaiaknak (ha jól emlékszem) akkor van ilyen tanulós (?) játszóterük (?) vagy valami ilyesmi...

Fedett résszel, ahol lehet tanulni is stb. (Szoktak ott lenni segítők is)

Csak most nemtudom, hogy a járvány miatt most ezek nyitva vannak, vagy sem.🤔


De igazából több szervezet is van. Szerintem érdeklődj náluk, hogy mik a lehetőségeid.


Sok sikert és kitartást!

2020. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyik rokonom sem él a környéken, a barátaimnak pedig nem szeretnék erről beszélni... Gyöngyös környékén élek
2020. dec. 13. 08:45
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves vagy? Én ilyen 13-16 évesnek tippellek.


Egyébként komolyan vernek? Nagrágszíjjal,fakanállal,seprűvel...?

2020. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lena7 ***** válasza:
93%

Nem kell róla beszélni. Csak kérdezd meg, hogy át-e mehetsz hozzájuk 1-1 délutánra.


(Viszont ha van olyan barátod, akinek kedves az anyukája/apukája és jóban vagy vele, akkor nyugottan mond el neki, hátha tud segíteni,de igazából mind1, hogy mit teszel, csak az a lényeg, tegyél valamit. Írj rá 1 szervezetre vagy bármi, mert az nagyon nem okés, hogy vernek téged.)


Magától (sajnos) nem fog megoldódni a dolog. Sajnos neked kell lépned, mert más nem fogja megoldani.

2020. dec. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Szólj a családsegítőnek, rokonnak, vagy menj el a plázába, esetleg kérj az egyháztól segítséget.
2020. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Állatmenhelyre önkéntesnek


A verésről meg a rendőrségen beszélj vagy legalább az osztályfőnöködnek

2020. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!