Veszekedés?

Figyelt kérdés
Karácsonykor, máshol is van veszekedés?
2020. dec. 15. 05:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindig volt veszekedés, de az utóbbi időben úgy intézzük, hogy ne legyen.

Pl tesóimmal a vacsorán kívül csak akkor beszélünk a szüleinkkel, ha muszáj, azon kívül meg karácsonyi filmeket nézünk egész nap vagy társasozunk. Vannak tabutémák, amiket nem lehet felhozni, mert robbantják a veszekedést, nálunk pl politika, szar ez az ország, gyerekvállalás, karrier. Ezeken kívül lehet bármiről beszélni. Én vagyok az egyedüli konfliktuskerülő az 5 fős családban, ezért ha bármi olyan téma kerül szóba, amiről tudom, hogy veszekedés lesz azonnal 'bekussoltatom' az adott családtagot, hogy most azonnal fejezze be a témát. Tiniként ha nagy veszekedés tört ki, akkor csak kivonultam a teraszra borozni :D De most már inkább megelőzöm a bajt és azonnal ráparancsolok az illető(k)re, ha veszekedős téma jön fel. A téma elterelése is segít, erre jó a filmnézés mondjuk. Úgy kezelem őket ilyenkor, mint a gyerekeket, próbálom egész nap lefoglalni/szórakoztatni őket és közbevágni, ha összevesznének. A tavalyi karácsonyunk végre veszekedésmentes volt ezekkel a trükkökkel. Remélem tudtam segíteni :)

2020. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

csak karikor??xdd

persze!

2020. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!