Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám iszik és agresszív....

Az apám iszik és agresszív. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Apám iszik, és agresszív ilyenkor, előfordult hogy elverte anyukámat, sokszor félünk tőle.

Sem a rendőrség nem foglalkozik azzal hogy elvigyék, sem a mentő.

Olyan társadalomba élünk, ahol csak akkor jönnek ki ha vér folyik és helyszínelni kell.


Vagy még is volna valami megoldás hogy elvigyék?


2008. dec. 1. 10:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk is ez a helyzet, teljesen megtudlak érteni, az én anyukám sem akar válni.Köztudott, hogy a bántalmazott nők jobban ragaszkodnak a férjükhöz, szerintem is abszurd, de így van. Beszélj apukáddal, tapasztalatból tudom, hogy ha egy gyerek beszél hozzá sokkal jobban elgondolkodik, mond meg neki, hogy ez így nem mehet, nem élet így, folyton reszketni, hogy mikor tőr ki. A legrégibb gondot kell megkeresni, az alkoholizmus okát és azon javítani, esetleg megmagyarázni neki, hogy ez nem elég ok, hogy igyon és bántalmazzon titeket.

Remélem megoldódik helyzeted és szép Karácsonyotok lesz.

2008. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy otlet amit most írok.néha az eroszakra az eroszakkal való válaszolás segít.nálunk volt a faluban így egy család, míg kicsik voltak a gyerekek állandóan durváskodott az apa.de amikor felnottek egyszeruen lefogták, vagy ha nekik ment ok is "védekeztek" és mikor már látta, hogy o a gyengébb, o maradt alul, akkor már megszeppent és nem csinálta tobbé.bocsi, hogy ilyet írok, de a hatoságok tényleg nem csinálnak semmit és ha egy helyen laktok a válás még rosszabb lenne.állj mindig édesanyád mellé és fogd a pártját.vagy még egy ottlet esetleg barátokkal ráijeszteni.
2008. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem ötleteket akarod adni, inkább csak elmesélem az én /a mi/ esetünket: épp ugynez ment nálunk is, mikor - úgy 19 éves koromban - apám egy italozás után elkezdte a fesztivált. Valamiért roppant ideges lettem, felálltam az asztaltól és löktem rajta egy akkorát, hogy estében összetörte a gáztűzhelyet. Neki szerencsére semmi baja nem lett. A következő alkalom amikor inni láttam az az esküvőm volt, 8 ével később.
2008. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
te hány éves vagy,és fiú vagy lány?mert én nem hagynám az anyukámat bántani!ha fiú lennék lefognám, ha lány addig ordítanák amíg oda nem szaladna valaki!
2008. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez relatív. Nálunk is ez a helyzet, apám kezdte a fesztivált mint ahogy mondta a felsőbb válaszoló, a testvérem védte anyukám és meglökte, erre rá támadt, és nagyon agresszív volt vele,a testvérem 25 éves fiú
2008. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem tudjátok valahogy lefogni?
2008. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!