Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy több évi, ellaposodott házasságban a férj elhanyagolja a feleséget, aki ebből kifolyólag mással kezd el találkozgatni?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, hogy kívülálló vagyok a dologban, de mégis a közelemben történik.

Feleség 41 éves, nagyon szép és vonzó nő, 2 kisgyerek anyja. Férj jó kiállású üzletember, 43 éves. A férj hanyag lett, lusta, érzéketlen, nem törődik semmit a feleségével. A feleség eltűrte eddig a férje elviselhetetlenné váló szokásait, de úgy érzi, nem kap figyelmet és ezt a nőiessége bánja. Megismerkedik egy elvált üzletemberrel, akivel elkezd találkozgatni, a férfi körül rajongja, úgy bánik vele, mint egy istennővel. Feleség eléldegél a férje mellett, mert a közös ingatlan, kocsi, értékek, na meg a 2 kisgyerek összeköti őket. Váláson gondolkodik, de férj hallani sem akar róla. Elítélendő egy ilyen helyzetben a nő, amiért másnál keresi a boldogságot? Mit tanácsolnátok neki?


2010. aug. 12. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elítélem a nőt, de a férjét is. Inkább azért, mert nem akar válni,a csaj innentől kezdve korrekt...de ha a pasit nem zavarja, hogy félremegy, és annyit sem számít neki hogy próbálna javítani a dolgokon, nem hibáztatom a nőt. persze csak akkor, ha tényleg csak a pasi nem akar válni...
2010. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Arról nem tud a férj, hogy mással találkozgat, de a feleség már rengetegszer felhozta a témát, hogy nem boldog így, hogy elhanyagolja és nem kezeli nőként, de nem változtatott semmit.
2010. aug. 12. 20:51
 3/19 anonim ***** válasza:

én nem ítélem el.

a tanács meg annyi, hoyg a másik pasinál sem egy életre lenne istennő az tuti, úgyhogy nem a válás a megoldás, de hogy mi azt sajnos nem tudom leírni pár perc alatt.

egy életformaváltás, családi közös megoldás lenne a jó.

2010. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
ha ilyen férjem lenne, én is ezt tenném ezesetben. bocsi.
2010. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
A nőnek kellene jobban hangoztatni a hiányosságokat.Ha félre megy azzal nem old meg semmit,ne csak a jó kellejen a rosszban is álljon a talpán.És ha ezek után se változik a dolog akkor először lépjen és csak utána keresse a másik férfit .Ezalatt az idő alatt az is kiderül,hogy ténylegesen akarja a nőt vagy csak arra kell neki és tudja azt is,hogy otthon bajok vannak.
2010. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

én sem ítélem el..miért tennénk, hiszen ha otthon nem kapja meg évek óta azt az odafigyelést amit elvárna akkor miért is ítélhetnénk el..

a férjnek kellenne észbe kapnia h újra magába hodítsa a feleségét..


(a nőnek pedig gondolnia kell arra h ez lehet h fellángolás minkét fél részéről és lehet h évek múlva már az új hodoló sem lesz olyan mint a kapcsolat elején..)

2010. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt csak én bele mentem és koppantam mert csak arra kellettem! Észbe kaptam és vissza mentem a férjemhez ,igaz ő ezt nem tudja. Annyiban jó volt,hogy kezdtem értékeli a jó tulajdonságait és sikerült össze szedni magam annyira,hogy a férjemet is meg tudtam újra hódítani.
2010. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Vajopn a feleség törődött a férjével? Valami oka van,amiért megváltozott!

Egy ismerősömék hasonló cipőben jártak! A férj gürizett,hogy a családnak meglegye mindene. Szép lakás,kocsi,divatos ruhá stb. Az asszony pedig nem törődött vele. Ellátta a háztartást,és elkezdett unatkozni. Azelőtt a férfiak hivatkoztak arra,hogy nem ért meg a feleségem. Most a nőknek is ez lett a szokása.

Keresett a nő egy szeretőt, a férj rájött és elváltak. A gyerektartsát fizeti,de a volt nejjel nem bőkezű. A szeretője otthagyta,kénytelen elmenni egy boltba dolgozni. Ugrottak a márkás rucik,kocsi stb. A gyerekek pedig mennek az apjukhoz pénzt kunyizni,ha kell nekik valami. A nőci visszasírná magát,csak a férj nem veszi vissza.

Az ismerősöd is meggondolhatná,hogy mi tesz. Először vagy hozza rendbe a házasságát,vagy váljon el,és utána keressen szeretőt. Ez így lenne tisztességes. Amit most tesz,azt elítélem! Nem mutat szép pédát a gyerekeinek!

2010. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ettől még elválhatna.
2010. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm. Mellesleg nem eltartott nő, ugyanúgy dolgozik.
2010. aug. 12. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!