Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megértetni a...

Hogy tudnám megértetni a szüleimmel hogy már kicsit szálljanak le rólam?

Figyelt kérdés
Állandoan aggodnak ertem, es nagyon feltenek . Kiboritoooak . Es vaaaaaa .. elegemvaaanmaar piciit . !!
2010. aug. 12. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És mégis mit csinálnak h ennyire kibirítóak?
2010. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 . mindenbe beleszolnaak, es kiakasztanak. alig akarnak elengedni barhovaaa merthogy a mai vilaag .. blahblahblah . megminden. nagyon feltenek . es kicsit neha mar kinosnak tartom oket ..
2010. aug. 12. 22:19
 3/5 anonim válasza:

Szia, figyelj, nem tudom h fiú vagy lány vagy, de egyet jegyezz meg, a szüleid nagyon szeretnek, csak nekik is idő kell, hogy feldolgozzák, hogy lassacskán az ő kicsikéjük felnőtt lesz, érdekli a másik nem.. stb. ülj le velük és beszéld meg, hogy mi legyyen, mond el mit érzel, de hisztizz, ha elutasító választ kapsz, mert az az éretlenség jele. Ha olyan kérdést tesznek fel, amire nem tudsz válaszolni, akkor nemtom helyett annyit mondj, hogy ezt tisztáznom kell magamban és ha találtam választ akkor megbeszéljük! És valóban gondolkozz is el rajta!!

Sok sikert és csak óvatosan a túl hamar felnőttéválással!!

2010. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
megint én vagyok az előző-- szóval NE HISZTIZZ!! sorry lemearadt a ne..
2010. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben . éskösziii : ))))
2010. aug. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!