Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátom itt alszik és én...

Ha a barátom itt alszik és én még a szüleimmel élek akkor például ki kikészíti a reggelit vagy hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányom szokta mindkettejüknek, mert ők jóval később szoktak felkelni, mint én.
2011. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
általában én :D Mindig besegítek anyának ebben, ha vendég alszik nálunk, nemcsak a barátom pl.
2011. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
változó. volt h anyu megcsinálta nekünk mire felébredtünk, de általában inkább mikor felkelünk, én csinálom. nem ügy:D
2011. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt alszik a fiam barátnője,akkor a fiam csinálja a reggelit,mert később kelnek.
2011. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Felkelünk,nézzük a spongya bobot,ébredezünk,kinyitjuk a hűtőt és keresünk valamit:D és mi csináljuk ketten magunknak a barátommal...


21/L és 23/F

2011. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hol így, hol úgy volt. Ahogy alakult.
2011. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyuék szerint a barátom az én vendégem. Az én feladatom etetni, itatni, elmosogatni utána, kivéve családi ebédnél, mert akkor anyu főz mindannyiunkra.
2011. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 .:Laci:. ***** válasza:
100%
hát nálunk a barátnőmmel szinte csak ilyen ottalvós bulik vannak mivel 100 km van köztünk, így ez a legcélszerűbb :) a kaját meg van, hogy ő csinálja, pl ha rántottát akarok enni mert isteni ahogy meg bírja csinálni, abból megeszek akár 5 tojást is míg a sajátomból max a 3 de az is bizonytalan :D van amikor én csinálok, de az általában csak valami egyszerűbb mert nem vagyok beszélő viszonyban a főzéssel meg a sütéssel...:D van amikor anyám csinál kaját az meg általában bundás kenyér és akkorra van kész mire mi felkelünk :) változó, van, hogy együtt, azokat nagyon szeretem mert mind a ketten teszünk a másikért :)
2011. okt. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel barátom az öccsével van egy szobában, ezért ha együtt alszunk, azt csakis nálunk. Aki korábban kel, az elkészíti a két tejeskávét. Általában ő kel korábban, és kávéval ébreszt. Utána együtt csinálunk reggelit.:)

22L, 21F

2011. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a normális, ha együtt felkeltek és mindenki csinál magának.
2011. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!