Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy ez változzon?

Mit tehetek, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Férjem egész nap dolgozik,èrthetö ha este a tv-t bámulja.

De hétvégén is ez van.A nagy bevásárlás után vasárnap estig ez megy.Èn otthon vagyok és szeretnék legalább hétvégén "ki jutni"a lakásból.


2010. aug. 13. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Ajándékozd el a tv-t.
2010. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Mozdulj ki egy párszor nélküle, hátha észreveszi magát!
2010. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell a férjed, hogy "kijuss" a lakásból? Csinálj magadnak programot a barátnőkkel, ha van gyerek, akkor őt addig nyomd apa kezébe. Majd észreveszi magát...
2010. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Menj el te is dolgozni,akkor te is örülni fogsz,ha a hétvégét pihenéssel töltöd. Neki már a bevásárlás is kimozdulás,akárcsak neked.

Hétközben van időd elmenni valamerre a barátnőiddel.

2010. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Zárva van az ajtó és nála van a kulcs? Vagy hogy kell ezt érteni? Mi akadályoz meg, hogy kijuss a lakásból???
2010. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk teljesen ugyanez a szitu. korán megy otthonról, későn jön, este már csak eszik és alszik. és hétvégén is sajnos. pont tegnap beszélgettem el vele, hogy kicsit unom, hogy minden rám marad. én is dolgozok, mégis este még főznöm kell, mosnom, sétálni vinni a kutyát, pakolni, stb. és hétvégén meg takarítani, főzni, sütni, bevásárolni. a füvet is én nyírom, ő csak akkor, ha van kedve hozzá. de általában nincs. alszik hétvégén vagy délig, eszik majd visszafekszik. nem csinál semmit és még csak kimozdulni sem akar. én megmondtam neki, hogy változtassan rajta, különben én helyette mostantól nem csinálok meg semmit. és már egy pár napja én is máshogy állok a dolgokhoz. nem főzök mindennap, nem megyek haza időben, hétvégén megyek a csajokkal ide-oda. és ezáltal valahogyan észrevette magát. de gondolhatod, hogy órákon át beszélgettünk - vitatkoztunk ezen. végül valahogyan belátta.... szerintem ülj le vele és beszéld meg, illetve hass rá valahogyan, ahogy én is. menj nélküle és majd rájön, hogy így el is veszíthet, mert távolságtartóbb leszel, ridegebb vele. nekem ez a tapasztalatom ilyen helyzetben....
2010. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Jobban szeretnék vele programot,de mivel nem mozdul meg barátnömmel megyek,pedig vele jobb lenne.Nem esti bulira gondolok.Egy jó kirándulás is megtenné közös programnak.Két kisgyerekünk van.
2010. aug. 13. 10:21
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
férjed mit mondott rá amikor leültetek komolyan rendesen beszélgetni? (leültetek egyáltalán, vagy csak itt tudod mondani)
2010. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ha mondom neki akkor megerölteti magát,hogy békén hagyjam.

Aztán minden a régi.

2010. aug. 13. 10:28
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
értelek, akkor nem beszélitek meg. ez a probléma. ennyi. igazi kommunikáció nélkül halott egy kapcsolat.
2010. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!