Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy fenyeget...

Mit lehet kezdeni egy fenyegetőző nagybácsival?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült rólam egy gyors teszten, hogy pozitív koronavírusos fertőzött vagyok és rendszeresen személyesen jön hozzánk a nagybátyám ebédelni anyámhoz már elég régóta (kb. egy éve). A bejelentett lakcíme nálunk van, viszont a tartózkodási helye 1 km-rel messzebb van. A nagybácsim fogyatékossággal él; zöld hályogja, gerincproblémája és cukorbetegsége van, emellett nem teljesen normális agyilag se.


December 24-én úgy volt, hogy csak az öttagú család fog jelen lenni szenteste, de kiderült, hogy ő is velünk akarja tölteni a napot, be volt izgulva, hogy együtt lehessen ő is a családdal.

Tegnap közöltem vele, hogy mivel pozitív lett a tesztem, ő is karanténba fog kerülni, mivel jelen van minden egyes ebédnél. Azt mondta, hogy a kontakt kutatásnál azt hazudjam, hogy ő nem volt itt, mert ő nem akar 10 nap karanténba menni. De mondtam, hogy nem szabad hazudni és el kell mondjam. Erre meg fenyegetőzött hogy elver, kiüti a fogaimat, kellett nekem karácsonyi partit rendezni, most itt a következménye. Én nem hívtam meg, sőt, elleneztem, hogy jöjjön, mert magatartásilag olyan, mint egy neveletlen 6 éves gyerek, pedig már 60 éves.

Tényleg hazudjak, ahogy a nagybátyám szeretné, vagy mondjam el az igazat?

Anyám védi a testvérét, és mellette áll ki. Anyám és a nagybátyám ki van akadva, nem tudom, hogy mit tegyek.


18F vagyok.



2020. dec. 31. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy hónapig tartózkodtam külföldön, két hete jöttem haza. Ráadásul nem is EU-s országból. A kutyát nem érdekeltem a határon.
2021. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
86%
Amekkora hiszti van belőle a médiában, a felét komolyan sem veszik.
2021. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!