Anyám ennyire vak?

Figyelt kérdés

A családom minden különleges alkalomkor összejön egy közös időtöltésre. Pl kerti party, egy hatalmas vacsi meg hasonló dolgokra.


Néhány napja ismertem meg a nagybátyámat, ő eddig külföldön élt, most a 18-dik születésnapomra haza látogatott.

Ő a legfiatalabb, apám a legidősebb..


Azt furcsáltam, hogy végig a sarkamban volt, az asztalnál is mellettem ült, furán mosolygott, ölelgetett kb az egész estét velem töltötte.


Mindezt anyám nem vette észre, vagy bármelyik rokonom.

Itt megemlíteném, hogy kivétel a nővérem volt...

Anyám csak mosolygott, mondván, hogy viselkedjek rendesen a nagybátyámmal...

Az esemény után amikor a konyhában voltam egyedül, odajött hozzám és megölelt majd a fenekembe markolt...


A történteket elmondtam a szüleimnek, de azt mondták, hogy ne hazudjak, mert a nagybátyám rendes ember, ő nem tenne ilyen dolgot senkivel!

A nővéremnek is elmondtam mindent részletesen, ő is elmondta anyának de csak felemelte a hangját, hogy már te is kezded..?!


Azóta elutazott, de azt mondta, hogy nemsokára ismét eljön.

Szerintetek hagyjam annyiban? Ki másnak mondhatnám el ami történt?



2019. ápr. 27. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ne maradj vele kettesben és h beszél hozzád érezze, hogy távolságot tartasz tőled. Grat a szülőknek. :(
2019. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Most ez lehet, hogy gagyi, de ha mégis kettesben kell lennetek, vagy olyan helyzet adódik, akkor esetleg kapcsold be a hangrögzítőt, hátha fel tudsz venni valamit, vagy mivel a tesód hisz neked, próbláljon meg videózni úgy sunyiba, és akkor lesz bizonyíték a szülőknek, és történik is valami. Mert amit írtál, azok alapján anyukád nehezen meggyőzhető.
2019. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne maradj vele kettesben. Ha olyan a szitu, és valaki rákérdezne, mondd meg hogy molesztált, és téged különösen taszít a vérfertőzés. Ezt nyugodtan mondd nagy társaságban, nem neked kéne szégyenkezned emiatt, de ha tudja hogy nem marad titok, nem fog próbálkozni. Nővéreddel beszélj, hogy ne hagyjon titeket kettesben, rá számíthatsz. A szüleid miatt meg sajnállak.
2019. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Hat nem tudom. Ha velem ez tortenne es anyam nem hinne nekem, akkor pont nem az lenne az elso dolgom, hogy neki barmit is bizonygassak. Hanem, hogy a faszinak megmondjam, hogy en ebbol nem kerek es ha megegyszer hozzam nyul, beverem az orrat.

Az ilyen szulo sem normalis egyebkent. Majd ha vele tortenik hasonlo megnezem mit csinal, ha nem hisznek neki...

Undorito

2019. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Gondoltál már a fizikai bántalmazására? Pl. lefújod gázsprével, aztán levered egy vasrúddal, és addig rugdosod a földön, amíg kiszarja a beleit? Meg fogja érteni a célzást.
2019. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Fogadj meg egy jó tanácsot: azok a szülők, akik így leszarják a gyereküket, megérdemlik, hogy érettségi után le se szarják őket. Én a helyedben az ilyen donoroktól amint lehet, leépítenék minden kapcsolatot.
2019. ápr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes, hogy 18 év alatt sose találkoztál vele, a nővéred meg igen...
2019. ápr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Vagy pedig anyád is észrevette, de a sógóra a kulfoldon dolgozó gazdag nagybácsi, akire ha kell lehet számitani.


Es hat nem kell mindent eszrevenni felfogással él. Végul is semmi rossz nem történt.

Gondolhatja ő.

2019. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A nővérem másodjára találkozott vele, még a születésem előtt...

És köszönöm az eddigi tanácsokat

2019. ápr. 28. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!