Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellted már valaha a párodat?

Szégyellted már valaha a párodat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 17:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2010. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Ez olyan kérdés, amire ha válaszolok, rendesen lecsesznek, hogy akkor nem is szeretem igazán?
2010. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
71%
igen
2010. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
De azóta szakítottunk. :)
2010. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
igen
2010. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Pedig 12 éve együtt vagyunk.

(Az anyósomékat annál inkább:))

2010. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Igen.


- Mikor berúgott, de annyira, hogy egy sztorit kétszer is elmesélt, 5 perc különbséggel, annyira nem volt már eszénél. És a társaság rajta vigyorgott.


- Mikor a villamoson befingott, és kegyetlen záptojásszag lett, ő meg csak röhögött ezen.


- Mikor az első (és utolsó) alkalommal, mikor találkozott a szüleimmel, egyedül sörözött, senki más nem ivott. Közben a metál zene különböző ágazatiról dumált a 60 éves, a témához mit sem értő apámnak.


Igen, amúgy valószínűleg nem szerettem őt igazán, és ő sem engem... Már rég nem vagyunk együtt. Életem nagy tévedése ez a fickó.


25/L

2010. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
igen, amikor kénytelen voltam részegen hazacipelni, és a szüleim látták h széthányja a wc-t. most csak ez jut eszembe.
2010. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem, még soha. Ez most biztosan képmutatásnak fog tűnni, de tényleg nem, nem volt rá okom. Tökéletesen ismeri az illemszabályokat és alkalmazza is, választékosan beszél, teljesen átlagosan öltözik, nem szokott balhézni, ordítozni másokkal, nem rendez jelenetet sehol. Más nem jut eszembe, ami ciki lehet.
2010. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Igen,mert nem vagyok belé szerelmes.Soha nem is voltam.Szeretem nagyon,a magam módján de nem szerelemböl.Jogosan kérdeznétek ilyenkor hogy akkor mi miért vagyok vele,de ez most nem válasz a kérdésre.Igen szégyelltem,már sokszor,ha valaki nagyon nagyon szerelmes csak akkor nem szégyelli a másikat semmiképpen,vagy ha a pali egy divatlapból lépett ki és a modora is tökéletes.Az meg elég ritka.
2010. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!