Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellted már valaha a párodat?

Szégyellted már valaha a párodat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 17:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Illemre sajnos én tanigatom 23 évesen (Ők otthon sosem beszéltek erről a szüleikkel), ez szül néhány kellemetlen helyzetet. Nem tud illedelmesen telefonálni, köszönni, és tudni, ha abba kel hagyni a beszélgetést, udavrolni se negyon :) de én szeretem! Ez nevelési hiány (áldom az anyját), már 4 éve tanítgatom türelemmel, már egész profi! :)
2010. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%
*kell *nagyon
2010. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Magamat szégyellem, helyette.
2010. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

az én páromat is cipeltem már haza részegen!

Én mégsem szégyelltem!Senki sem tökéletes..lehet azért mondom mert szerelmes vagyok,de szerintem én is kevertem már kellemetlen helyzetbe.

2010. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

Igen, mert buta, tanulatlan.

A Jánossal így mondja: Jánossá, és sok ilyen szó van még, pl kocsivá mentem, stb.

A nincs szót, így írta: nics, el sem hittem, h tényleg nem tudja helyesen leírni, de ezt már akkor vettem észre, amikor már együtt voltunk.

Ha büdös a keze, akk az orrom alá dugja, és még jót nevet.

Mások előtt mindig okoskodik, azt hiszi, h okos..Ilyeneket mond, h Oroszország a hidegről híres,stb,stb, mint ha ezzel nem tudom mit mondott volna.

Nem fogja fel a viccet, és ha valaki viccelődik, akk ő komolyra veszi és úgy szól vissza...már sokszor kérdezték tőlem, h ő nem érti a viccet?!...

Uhh, annyi dolog van még...

Apróságok ezek, de néha égnek áll a hajam ettől, kivált ha társaságba kell menni.

2010. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Utolsónak: mégis miért vagy vele?
2010. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem tudok lépni...
2010. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
igen, mikor először volt nálunk és a szüleim is akkor találkoztak vele először, este focimeccset néztünk, az egész család és ő is, és nagyon állat módon szurkolt, végigkáromkodta, kiabálta a meccset és a szüleimnek ez nagyon nem tetszett (meg nekem sem persze) :S
2010. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Soha!!!

Akár a feje tetejére is állhat a Fő tér közepén, akkor sem szégyellném! Mert szeretem úgy ahogy van!

2010. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem, nem szegyeltem soha, mert nem ad ra okot. De en azt sem vetem meg, aki igy erez neha, mert sok ferfi, no van, aki berugik vagy nyilvanosan nem tud viselkedni.
2010. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!