Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult, hogy szégyellted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult, hogy szégyellted a párodat vagy azt akivel éppen randizol?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
soha!!!
2010. okt. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem... Célszerű olyat választani külsőleg, akivel ilyen helyzetbe nem kerülsz...


Illetve egyszer volt, de többet nem találkoztunk, most meg úgy megváltozott :O :)

2010. okt. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem!!! És nem azért mert olyan vagy nem olyan a külseje! Ha valakit szeretek akkor elfogadom olyannak mint amilyen.Nem adok mások véleményére.
2010. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nemcsak külsőre gondolok, hanem pl. elmentetek egy randira és a srác/csaj közönségesen viselkedett stb.
2010. okt. 1. 00:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Na az már más tészta! Engem hál istennek nem hoztak még kellemetlen helyzetbe de nem is tűrném el ha rendszeres lenne.
2010. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én inkább magamat szoktam szégyellni.
2010. okt. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen. Sajnos elég kellemetlen helyzet volt! de itt az is dominált, hogy interneten keresztül ismerkedtünk meg és a kép teljesen mást adott vissza, mint a valóság...a lényeg, hogy nem akartam megbántani sem, így finoman közöltem vele, hogy csak barátok legyünk...soha többet ilyet :D
2010. okt. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bevallom, nekem erre ráment egy kapcsolatom. Mindig odafigyelek rá hogy ápolt legyek, ő egyre igénytelenebbé vált. Helyes arca volt, arra hatalmas szakállt növesztett, teljesen eltunyult, zsíros hajjal mackónadrágban járt elém suli elé ( azt megérteném ha nem lenne neki más gatyája, de csak lusta volt normálisan felöltözni ) néha erősen szaglott. Vége is lett.

Azt hozzáteszem nem a külseje még csak egy dolog volt, de hisztizett is.

2010. okt. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Többször is.. Én is megismerkedtem egy fiúval neten eléggé belezúgtam beletelt fél évbe is mire találkoztunk.. Hadd ne mondjam rohdt ocsmány volt, de akkor már szerettem.. Mondjuk csak 2 hétig tartott a dolog. De a mai napig eszembe jut néha.. De már nem tetszik vagy szeretem vagy mi csak hogy mekkora hülye voltam.. A másikat szintén neten ismertem meg, ám társaságban találkoztunk először. Egyáltalán nem tetszett, de addig nyomult meg erőlködött hogy megengedtem egy találkozát. Végül annyira magányosnak éreztem magam magam hogy adtam neki egy esélt.. Sajnos annyira erőszakos, bunkó buta és zsarnokoskodó volt hogyegyszerűen nem lehetett vele szakítani, mindig megfenyegetett hogy megöli magát és mivel gyakorlatilag 20 méterre laktunk egymástól mindig leült az ajtónk elé és dörömbölt meg üvöltözött ha nem az volt mit ő akart. Egy évnél is tovább vele jártam miközben soha nem szerettem. Aztán új osztályba kerültem, megismertem egy fiút beleestem és szakítottam amavval. Volt persze fenyegetés, sírás, dörömbölés,de azt mondtam neki nem érdekel le van szarva stb. Végül megértette pár hétnyi veszekedés utűán és lelépett. Azóta is együtt vagyok az osztálytársammal már egy éve, soha nem szégyelltem, nagyon kedves, aranyos, hozzám való..
2010. okt. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az exemet én is szégyelltem a kapcsolatunk vége fele. Kezdett nem adni magára, sokszor elég gázos öltözékben jelent meg, volt hogy szaga is volt, pedig az elején nem volt ilyen,meg már a viselkedése sem tetszett persze ez apróság ahhoz képest ami döntött abban, hogy szakítottam vele...

De azóta már 2 éve van egy barátom, akit nagyon szeretek, soha nem szégyenlem senki előtt!!!Imádom úgy ahogy van!!!!!!!!!!!

Szerintem ha ilyen érzésed, vagy, hogy szégyelsz valakit, akkor nem is szereted igazán!! Ha utólag vissza gondolok az exemre, akkor azt hittem szeretem de tévedtem, mert a mostani érzéssel össze sem lehet hasonlítani:)

2010. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!