Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó az anyák megérzése...

Mennyire jó az anyák megérzése a lányuk párkapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint a 3 éve tartó kapcsolatomból nem lesz semmi komoly, mert a barátom(22) nem akar tőlem semmit.Beleültette a bogarat a fülembe és próbáltam kívülállóként tekinteni a dologra.3 éve együtt, 40 kmre egymástól, 7végente találkozunk, más más egyetem.Mostanában tényleg úgy érzem hanyagol a barátom, morcos, néha már flegma velem.Szeretem de fáj néha amit csinál, persze erről anyumnak nem szólok, de valószínű észreveszi.Szakítani egyszerűen nem tudok, mert ha csak eszembe jut a mosolya vagy a kedvessége...de sajnos mostanában nem sok jut belőle, de nem mondja el mi a baja.Lehet anyumnak van igaza, nem lesz belőle soha semmi?A jövőnkről nem igazán lehet beszélgetni a barátommal, mostanában minden olyan kilátástalan. munkahely, családi gondok.Tanácstalan vagyok, mert igaz , hogy sok sértő és fájó dolgot kaptam a barátomtól, de valahogy ezeket elfelejtettem és csak anyu szokta őket felhozni "ugye emlékszer amikor..."

22 lány


2010. aug. 13. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ne hallgass anyukádra, van saját akaratod, és nálad biztos nem érzi jobban! Bár én is találnék ilyen lányt, aki a jó dolgokat és kedvességeket megjegyzi, és szereti megbeszélni a dolgokat, a jövőt, és nem olyat, aki 4 év után is piti dolgokat az ember fejéhez vág..:(
2010. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy a barátom nem akarja megbeszélni a jövöt, nincsenek tervei.Anyumat ez zavarja, mert fél, hogy kihasznál és úgy gondolja túl jóhiszemű vagyok és elfelejtem miket tett velem.
2010. aug. 13. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán igaza van anyukádnak, talán nincsen. De hát pont ö honnan tudná?

Ö csak a tényeket nézni, és abból is csak azokat, amiket ö lát. Lehet, hogy azokból a darabkákból, amiket ö rak össze magának ez jön le, de lehet mellett sok más, ami miatt mégsincs igy.


A másik pedig, hogy a saját értékrended szerint ítélj. Lehet, hogy nekem belefér, hogy a párom mással is lefeküdjön, akkor most neked is hagynod kéne. A francokat!

Ugyanígy lehet, hogy édesanyádnak nem felelne meg az a kapcsolat, amiben élsz, de neked kell tudnod, hogy neked jó-e.

2010. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem maradtok együtt,el fog laposodni a kapcsolatot.anyukád meg jót akar neked,félt.
2010. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatalon jöttetek össze,nem hiszem hogy ez sírig tartó lesz sajnos.
2010. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te is lehetsz elfogult.
2010. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De az édesanyáknak nem örülniük kellene ha lányuknak van barátja?Anyukám barátnője ugyan így gondol lánya vőlegényére, de ott inkább az dominál,hogy szegény a fiú és nem tudná eltartani a jómódhoz szokott lányát és előbb utóbb a lányának lesz rossz, aki ezt még nem látja be.Szóval akkor más anyukák is ilyenek?
2010. aug. 13. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindig elég, hogy van.
2010. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Sok fájó és sértő dolgot kaptam a barátomtól" és ez csak egy idézet. Ezrével vannak itt olyan kérdések, hogy a nő, az esetek 90%-ában már gyerekkel, panaszkodik, hogy elhagyagolja, durva vele a férje, élettársa. Örülj, hogy benned ez a kisördög még idejében felbukkant. Nem is értem: 22 évesen attól féltek, hogy magatokra maradtok, foggal-körömmel kell ragaszkodni valami rosszhoz? Nem, majd megtalálod az igazit még a húszas éveidben. Semmiről nem maradsz le! Anyukádnak tapasztalata van és vigyáz rád. Ha majd eljön az igazi, garantáltan nem fog lebeszélni róla, hiszen semmi nem fontosabb neki, mint téged biztos, gondos, szerető kezekben tudni!
2010. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha 22 evesek vagytok, nemsokara vegeztek az egyetemen, nem? Es akkor kozelebb lennetek, tudnatok tobb idot egyutt tolteni. Mikor vegeztek a sulival? Nincs minden veszve, talan akkor erosebb lenne a kapocs. Lehet, hogy anyukad feltekeny, nem ritka az ilyen. O jo hazassagban el? Mert ha nem, akkor lehet, hogy feltekeny a boldogsagodra, ha meg igen, akkor a jo hazassagahoz hasonlitja akaratlanul is a ti kapcsolatotokat. Minden kapcsolat mas, nem szabad ilyen negativan hozzaallni. Lehet, hogy nem a fiuval, hanem anyukaddal van a gond. Nemcsak jo akaratu anyak vannak. Az en unokatesom (fiu) pl. mar 30 elmult, meg mindig az anyja uralkodik rajta, allandoan minden lanyt hasonlo szoveggel elmar a fia mellol, hogy nehogy elkoltozzon. Te egyke vagy? Nem lehet, hogy errol van szo? Mert a fiu messzebb lakik es anyukad nem akar elvesziteni vagy o mast szemelt ki neked. Akarhogy is, ne hagyd, hogy ez befolyasoljon.
2010. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!