Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó az anyák megérzése...

Mennyire jó az anyák megérzése a lányuk párkapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint a 3 éve tartó kapcsolatomból nem lesz semmi komoly, mert a barátom(22) nem akar tőlem semmit.Beleültette a bogarat a fülembe és próbáltam kívülállóként tekinteni a dologra.3 éve együtt, 40 kmre egymástól, 7végente találkozunk, más más egyetem.Mostanában tényleg úgy érzem hanyagol a barátom, morcos, néha már flegma velem.Szeretem de fáj néha amit csinál, persze erről anyumnak nem szólok, de valószínű észreveszi.Szakítani egyszerűen nem tudok, mert ha csak eszembe jut a mosolya vagy a kedvessége...de sajnos mostanában nem sok jut belőle, de nem mondja el mi a baja.Lehet anyumnak van igaza, nem lesz belőle soha semmi?A jövőnkről nem igazán lehet beszélgetni a barátommal, mostanában minden olyan kilátástalan. munkahely, családi gondok.Tanácstalan vagyok, mert igaz , hogy sok sértő és fájó dolgot kaptam a barátomtól, de valahogy ezeket elfelejtettem és csak anyu szokta őket felhozni "ugye emlékszer amikor..."

22 lány


2010. aug. 13. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Meg annyit, hogy az nagyon nagy gond, hogy a baratodnak nincsenek tervei es errol viszont vele el kellene beszelgetned, mert fontos, hogy valamilyen terve legyen.
2010. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Anyukádnak biztosan igaza van, látja hogy szomorú vagy pedig boldognak kéne lenned. Én is jártam így amikor 21-22 éves voltam. Volt egy barátom, de valahogy ott volt az az érzelmi távolság (ha a melletted lévő házban lakna akkor sem találkoznál vele érdemben többet hidd el nekem) és te emiatt szenvedsz és várod a morzsáit.


Hát én akkor megtanultam hogy nem szabad várni a szeretet morzsákat egy olyan pasitól aki nem adja magától. Lehet hogy ő sem tudja mit akar, lehet hogy csak a kapcsolat pillanatnyilag sok neki, lehet hogy tudja hogy te többet szeretnél tőle, de ő nem akar többet adni.. nem lehet tudni, és pláne visszahúzódik ha ezt meg akarod vele beszélni (lásd mi a jövő)

Ezért én azt tanácsolom, hogy vegyél vissza. Nem kell szakítani, de én arra jutottam, hogy ilyenkor meg kell mondani a pasinak, hogy jó vele, és örülök hogy együtt vagyunk, de úgy érzem hogy nincs oda értem annyira, mint kellene, ezért vegyük lazábbra a dolgot. Ami annyit tesz, hogy tudomásul veszem hogy a részéről ez nem olyan komoly dolog, örülök ha ad magából valamit, de mivel én alapvetően egy szerető pasira vágyom aki oda van értem, ezért ha találkozom valakivel aki azt mondja hogy kellek neki, akkor lelépek. Egyébként most én is ilyen szituban vagyok, és én is meg fogom ezt mondani a pasinak, aztán meglátjuk mi lesz :)


Szerintem ilyen helyzeteben vagy csendben szenvedsz, aminek nincs értelme, vagy kitámadsz aztán lesz valahogy. ha kellesz neki, akkor teperni kezd, ha nem akkor meg jobb szakítani. Ez a langyos víz nem túl jó, pláne nem 22 évesen.

2010. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!