Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben nekem van...

Ilyen esetben nekem van valamilyen teendom?? Van ennek jogi kovetkezmenye? Hogyan vedjem meg magam a vadak ellen??

Figyelt kérdés

Van egy ferfi baratom tenyleg csak barat de amiota a felesegevel valni akarnak az asszony bemeselte mindenkinek hogy miattam van! Hogy a ferje engem akar es ezert valnak! Ezt mondja a no mar 5 eve!!! Most hogy itt a valas, azzal vadol engem amit o csinalt velem! Kb 6 facebook profilrol zaklat engem, 4 telefonszamrol. A nevemmel es kepemmel elt vissza! A nevemben csinalt facebook profilt amin onmagaval beszelt. Ki kepernyofotozta mint ha velem beszelne es en vallnam be a kapcsolatot a ferjevel! A csaladtagjainak azt mondja en zaklatom ot a ferje miatt! Ragalmaz es vissza el a kepeimmel, nevemmel! Azt hangoztatta legutobb hogy a nevem mar szerepel a birosagon!! Nekem az egeszhez semmi kozom! Ugy belerangatott es ugy allit be mint ha

miattam valnanak!



2021. jan. 10. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg feljelentett a rendőrségen, jó nagy idióta lehet. Az első, amit ilyenkor csinálnak, hogy lekérik az ip-címet. Azon meg világosan látszani fog, hogy magával beszélgetett.
2021. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Remelem hogy igy lesz! Nem jelentett fel, hanem a valason kell tanuskodnom vagy mi a fene? Egyaltalan nem ertek ehhez. Foleg hogy semmi kozom

hozza

2021. jan. 10. 20:03
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy törölte a fiókot nem baj, a face adatbázisában megvan, hogy mikor ki honnan milyen ipcímről milyen fiókot csinált milyen névvel milyen képeket töltött fel és milyen üzeneteket küldött és fogadott. A rendőrök pillanatok alatt lenyomozzák.
2021. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ahh de jo! Ennek orulok!
2021. jan. 10. 20:05
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg pedig te egyáltalán nem vagy bűnös az ügyben, még a megcsalás sem lenne bűn a jog szerint, valódi zaklatás pedig, ha jól értem nem tötént. Neki kellene bizonyítania, hogy a zaklató te voltál, amire te nyugodtan elmondhatod, hogy az nem a te profilod. A valós profilodat elég hamar meg lehet vizsgálni, ha kiderül, hogy kamuprofil volt, akkor kideríthetik ki csinálta. Ő lesz a nagyobb bajban, mert a fényképedet, nevedet az engedélyed nélkül használta fel.
2021. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Allitolag pedig o engem akar a valasra behivni tanunak! Hogy igen is tortent megcsalas, amit o allitolag tobb eve tud! Hat nekem ez nagyon magas. Eletembe nem hallottam meg ilyeneket amikkel engem is vadol. Raadasul alaptalanul. Meg hogy engem kotelezhet a birosag hogy legyek jelen a valason.
2021. jan. 10. 20:09
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én feljelentèm, míg a birósàgon nem kezdi el mutogatni a kamu beszèlgetèst amit ő csinàlt.
2021. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Első körben jelentsd fel, mert ez már szpichiátriai eset. Másodszor pedig amíg bíróságtól nem jön értesítés, addig ne hidd el, hogy be hívnak tanúnak. Meg azt sem, hogy ott van már a neved. Egy válásnál nem szokták behívni azt, aki feltételezhetően oka a válásnak. (tudom, hogy te nem vagy az.)
2021. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden jol megy, akkor a biro (egyebek mellett) kotelezheti a bocsanatketesre is! Ami teged nyilvan tisztara mosna, a hitetlenkedok elott.
2021. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A heten megyek a rendorsegre!
2021. jan. 11. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!