Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben nekem van...

Ilyen esetben nekem van valamilyen teendom?? Van ennek jogi kovetkezmenye? Hogyan vedjem meg magam a vadak ellen??

Figyelt kérdés

Van egy ferfi baratom tenyleg csak barat de amiota a felesegevel valni akarnak az asszony bemeselte mindenkinek hogy miattam van! Hogy a ferje engem akar es ezert valnak! Ezt mondja a no mar 5 eve!!! Most hogy itt a valas, azzal vadol engem amit o csinalt velem! Kb 6 facebook profilrol zaklat engem, 4 telefonszamrol. A nevemmel es kepemmel elt vissza! A nevemben csinalt facebook profilt amin onmagaval beszelt. Ki kepernyofotozta mint ha velem beszelne es en vallnam be a kapcsolatot a ferjevel! A csaladtagjainak azt mondja en zaklatom ot a ferje miatt! Ragalmaz es vissza el a kepeimmel, nevemmel! Azt hangoztatta legutobb hogy a nevem mar szerepel a birosagon!! Nekem az egeszhez semmi kozom! Ugy belerangatott es ugy allit be mint ha

miattam valnanak!



2021. jan. 10. 19:46
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Kérdező azóta mi történt?

VÁrom nagyon a fejleményeket.

2021. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!