Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önkormányzatok mennyire...

Az önkormányzatok mennyire ellenőrzik pl. támogatás igénylésnél, hogy valaki valóban a bejelentett lakcímén lakik-e? Egy kétes helyzetbe akar a családom undorítóbb része belevinni egy kis apróért, mert sóher fillérb.zó banda.

Figyelt kérdés

Konkrétan a nagyanyám, akihez bevoltam jelentve meghalt. Nem volt jó kapcsolatunk, de úgy hozta az élet, hogy odavoltam bejelentve. Na most van a családnak egy undorító része. Ezek most kényszeríteni akarnak, hogy vegyem fel a 30 ezer forintos támogatást halál eset miatt.

De én nem akarom s.ros 30 ezer forintért, ami nem is az enyém lenne kockáztatni, hogy meghurcoljanak. Elég lenne egy ellenőrzés, hogy nem is ott élek és rögtön én vagyok benne abban amiben.


Amúgy sem jó a kapcsolatunk. Viszont már a saját apám is engem szapul mekkora s.r ember vagyok, hogy nem akarom beadni a kérelmet.

Valószínű a testvére, akiről fent szóban az örökségből is megpróbálja majd kiforgatni, de azon már csak nevetni fogok tudni, ha ennyire engedi, hogy irányítsa.


2021. jan. 13. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A mi városunkban nincs temetési segély.

Tehát nem mindenhol van.

Kaptam viszont olyantól, akitől nem szívesen fogadtam el (vasas szaksz), mert szintén súlyos gondjai vannak, de rám tukmálták. Sokat kellett rohangálnom miatta, ezért fogadtam el.

2021. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha nyugodtan akarsz aludni, ne menj bele semmiféle csalásba. Inkább borítsd ki a bilit! A becsület a fontosabb.
2021. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!