Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted én fogok telefont...

Szerinted én fogok telefont kapni? Na szóval anyukám mondta hogy hétfőn bemegyünk a másik városba venni ruhát. Meg ma mondta hogy van egy csajszi,16éves és szeretne telefont venni, csak még nincs 18 az anyukája pedig nem tud bemenni vele.

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy add neki 30000ret és nekünk kell meg venni, érintőképernyőset pont amilyet én akarok.Mondta anya úgy kell válaszam mintha magamnak választanám, és hogy nekem kell kiválasztani mert a csajnak mindegy csak érintős legyen.

Na mit gondoltok??

Egyébként tervbe van a telefon vásárlása.

És közeleg a szülinapom is.


2010. aug. 14. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Zavaros. Nem értem.
2010. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy te fogod megkapni, de azért teljesen ne éld még bele magad.:)
2010. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem igen Én tuti így csinálnám ha azt szeretném hogy azért meglepi legyen de tuti ne fogjak mellé tehát olyat vegyek amit a lányom szeretne
2010. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is te kapod!!milyet kérsz?
2010. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te fogod megkapni. :) Jót választj. :P
2010. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem ne éld bele magad.Velem is volt már ilyen.

Csak nekem az uncsitesómnak kellett választani.Telefont a szülinapom előtt.De nekem tényleg az uncsitesóm kata meg azt a telefont.

Válaszd ki ,hogy milyet szeretnél de ne csalódj ha nem te kapod.

azért szurkolok:D

2010. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
tiszta jó meglepi lenne :D
2010. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

fix h te kapod...

olyan nincs h.valaki akar egy telefont, mindegy milyet és megveteti mással..


Ha tényleg igaz lenne h.anyukája nem tud azzal a csajjal menni,akkor az a logikus h.max ti bevinnétek őt nem?


De 100% h..te kapod a telót!!

2010. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

mi még egyszer nagyon régen karácsony előtt egy videó kazettával voltunk így, hogy anyumék mondták h valami ismerős lányának kell,aki olyan korú mint mi (húgom és én), úgyhogy olyat válasszunk,ami nekünk tetszene. mi nem gyanakodtunk,mert nem is volt lejátszónk.Aztán ott volt a fa alatt a film is meg a lejátszó is :)


szerintem te kapod,de inkább ne éld magad bele,nehogy csalódj! azért szurkolok!! :)

2010. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te fogod kapni, egyértelmű :)))))))) Milyet akarsz?
2010. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!