Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adtok még puszit a szüleiteknek?

Adtok még puszit a szüleiteknek?

Figyelt kérdés

Aki a szüleivel él még, ha hazajönnek munkából, vagy reggel első találkozásnál vagy este lefekvéskor? Vagy ha nem éltek együtt, csak akkor ha hosszú ideje nem làttátok egymást vagy ha valami fontos nap van (szülinap, karácsony stb), vagy pl dícséretképp?

18-19-20 évesek érdekelnek elsősorban :)



2021. jan. 15. 11:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
természetesen. Sőt meg is ölelem őket naponta.
2021. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Meg veluk elek, de nem eppen felhotlen a kapcsolatunk...

20 vagyok, es no. Mar 13 evesen sem adtam nekik puszit, most meg meg ugy sem.

Tudom, ez valoszinu a rossz kapcsolatunkbol ered, de a kerdesedre valaszolva NEM.

2021. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Nyáron töltöm a 18-at, szoktam anyukámnak puszit adni de nem akkor mikor elmegy vagy hazajön a munkából, hanem csak random mikor eszembe jut. :)
2021. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Én 20 vagyok, még itthon élek, és szoktam, szeretem őket, meg így szoktam meg :D
2021. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Mi is inkább "ölelkezősek" vagyunk, semmint "puszilkodósak".
2021. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

20 vagyok, viszonylag ritkán látogatok haza a távolság miatt - no, meg most a határzár is bekavart. Mindig ha hazalátogatok, akkor ölelés és puszi van első körben. Utána már csak ameddig otthon vagyok, addig esténként egy-egy ölelés van, reggel nem szoktuk így köszönteni egymást.

Mikor pedig utazok vissza, akkor is ölelés-puszi.

2021. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%

Nem, mi koronarettegő korlátozásellenesek vagyunk. Vagyis nem tudom mik vagyunk. Kontakttal terjed a vírus hívők vagyunk. Nem puszilgatjuk egymást inkább gügyögünk és dicsérgetjük egymást és hízelkedünk a távolból. Ugyanakkor azt szeretnénk ha a korlátozások közül az értelmetleneket felülbírálnák.

Tudom vannak, akik szabálykövető állampolgárok, szeretik a korlátozásokat és otthon rendszeresen lesmárolják a 80 éves nagyit is.

2021. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Nálunk a köszönés része a puszi, családban, és baráti körben is. Nemcsak akkor, ha régóta nem láttuk egymást, hanem mindig.
2021. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Apum szokott arcon puszilni mindenkit, amikor megy dolgozni, feltéve, ha ott vagyunk, mikor megy.


Anyumnak is ritkán szoktunk arcra puszit adni, nála is kb. olyankor, mikor munkába megy.


Az anyai nagymamámnak csak ünnepekkor adunk arcra puszit, pedig őt nagyon gyakran látjuk.

Apai nagymamámat, és rokonokat minden találkozáskor/búcsúzáskor.

2021. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Felnőtt vagyok, 10+ éve nem élek velük. Ünnepeken puszilom meg őket, amikor megajándékozzuk egymást, azon kívül nem. Ez addig is így volt, amíg még náluk laktam (kb középiskolás koromtól kezdve).
2021. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!