Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adtok még puszit a szüleiteknek?

Adtok még puszit a szüleiteknek?

Figyelt kérdés

Aki a szüleivel él még, ha hazajönnek munkából, vagy reggel első találkozásnál vagy este lefekvéskor? Vagy ha nem éltek együtt, csak akkor ha hosszú ideje nem làttátok egymást vagy ha valami fontos nap van (szülinap, karácsony stb), vagy pl dícséretképp?

18-19-20 évesek érdekelnek elsősorban :)



2021. jan. 15. 11:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem, sosem voltunk puszilkodósak pedig szeretjük egymást. Főleg nem az a tipikus mikor puszit se adnak csak olyan idétlenül odateszi az arcát mintha puszit adna kötelezően, közbe utálja a másikat.
2021. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
79%
Igen. Nem élünk együtt már évek óta. Mindig adunk puszit bátyámmal, szülőnek is, nagyszülőnek is. Találkozáskor, távozáskor, ünnepkor. (24 és 30)
2021. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Kb havi kétszer találkozunk személyesen mert nem otthon lakom. Olyankor mindig adunk egymasnak arcra puszit, marmint nem azt a levegobe ket oldalra hanem rendeset, de mi nagyon jo kapcsolatot apolunk 🙂
2021. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de mi akkor sem puszilkodtunk, amíg még gyerek voltam, úgyhogy így harminc felett már elég fura lenne elkezdeni... :D
2021. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%

Covid ide covid oda nálunk van kég mindig az a tipikus levegő arcra puszi...sőt ölelés is van! (Nem csak a szüleimmel,volt tanárnak is puszival köszöntem nyáron,mikor ajit adtam neki,még ő ragaszkodott hozzá,pedig akkor is virus volt)! Alapjába véve nem vagyok puszis ,de az illem az illem!

18L

2021. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Meg szep! 31/F
2021. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!