Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a testvérem barátja....

Tetszik a testvérem barátja. Ha zavarban van akkor az jó jel?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos, kedves fiú, ha találkozunk beszélgetünk. Úgy érzem tetszem neki, mert mindig ha meglát mosolyog, érdeklődik a dolgaim után: hova járok suliba, mennyi évem van még belőle, merre lakom (mert külön lakunk a tesómmal) stb. Mindig úgy köszön, hogy hozzárakja a keresztnevemet (állítólag ez is jó jel), de sokszor zavarban van ha beszélgetünk. Vajon érdeklem? Ha ezek alapján tetszenék neki, akkor miért nem lép? (tesóm nem bánná)
2010. aug. 14. 20:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

am okés :)

2010. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

20 éves vagyok, ő is annyi körül van. Csak én nem merek kezdeményezni, de várni sem akarok mert mi van ha mégsem tetszem neki és hitegetem magam. De ugye ha valamilyen módon kezdeményezek és úgy utasít vissza, az is elég kellemetlen dolog...

2010. aug. 14. 22:02
 13/25 anonim ***** válasza:
Csak nehogy túl későn kezdeményezz,és egy bátrabb csaj előbb odamegy majd hozzá.siess.....
2010. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki? Arra odafigyelek, hogy ha találkozunk akkor megpróbáljak csinos lenni, kedves, mosolygós vagyok vele. Múltkor kb fél órát kettesben voltunk, én is érdeklődtem utána, nevettünk egy csomót, jó volt. Aztán elment és szia-szia ennyi. Én nagyon besz*ri vagyok, nem merném elhívni valahova. Meg tényleg mi van ha nem is érdeklem...Elvileg hétfőn találkozunk, de nem fogok tudni vele kettesben lenni. Múltkor majdnem 3 hétig nem találkoztunk, és mikor összefutottunk mondtam neki, hogy " De régen nem láttalak már :)" Utalva arra, hogy örülök neki. Erre rámnézett, és mosolygott egy nagyot. Szóval én csak ilyen ügyetlenül tudok közeledni....
2010. aug. 14. 22:59
 15/25 anonim ***** válasza:
23%
nem kell rámenősnek lenni, de azért azt megkérdezheted tőle, hogy nincs-e kedve veled aludni egyik este .... sztem ebben nincs semmi
2010. aug. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12%
Ha saját bevallásod szerint is "besz**i" vagy, akkor mit vársz? 20 évesen nem mersz szóba elegyedni egy fiúval? Ez azért már valahol a szomorú és a szánalmas között van...
2010. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
De nem a szóba elegyedésről van szó, mert szoktam vele beszélgetni mindenféle dologról, de csak általánosságban: sulim, munkája, zene, közös ismerősök, poénkodás és hasonló dolgok. Szóval semmi olyanról nem amiből következtetni lehetne, hogy tetszem-e neki..
2010. aug. 15. 12:58
 18/25 anonim ***** válasza:
Rém egyszerű! Írj neki egy jó éjt sms-t. Én 20 voltam amikor ezt léptem, ennek 5 éve és ha akkor nem írok akkor nem lennék együtt azóta is a párommal és nem lenne egy 2 éves lányom. Ha nem válaszol, akkor tudod a választ. Ha tetszik, akkor ne legyél besz.ri! Lehet, hogy nagy dolgot szalasztasz el.
2010. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
nyugodtan kezdeményezz...ha bátortalan vagy először kérd el az msn-címét,és dumáljatok ott is,beszélj vele pl.bulizásról,hátha felveti ,hogy elmehetnétek együtt is,vagy ha ő nem veti föl,majd te,msn-en könnyebb,mint élőben....
2010. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát mire való a tesód?! ;) Ha minden kötél szakad, bevetheted őt is...
2010. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!