Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a testvérem barátja....

Tetszik a testvérem barátja. Ha zavarban van akkor az jó jel?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos, kedves fiú, ha találkozunk beszélgetünk. Úgy érzem tetszem neki, mert mindig ha meglát mosolyog, érdeklődik a dolgaim után: hova járok suliba, mennyi évem van még belőle, merre lakom (mert külön lakunk a tesómmal) stb. Mindig úgy köszön, hogy hozzárakja a keresztnevemet (állítólag ez is jó jel), de sokszor zavarban van ha beszélgetünk. Vajon érdeklem? Ha ezek alapján tetszenék neki, akkor miért nem lép? (tesóm nem bánná)
2010. aug. 14. 20:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
valahogy hozzátok össze magatokat, hajrá :)
2010. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Testvért be kell szervezni. Szervezzetek 3-asba programot, aztán a tesó lépjen le valami hirtelen ürüggyel :D
2010. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy szánalmasan viselkedsz az bekaphatja.

Nem csoda, hogy ennyi gátlásos ember van amikor annyi szemét szívtelen alak van, akik lesz*rják az ember érzelmeit.(most itt nem a kiszemeltedre gondolok)

Ráadásul egy lányak jó, hogy nehezebb kezdeményeznie.


Szerintem is tesódat vesd be, ha minden kötél szakad.

Ő esetleg tehet célzásokat, hogy ő tetszik neked vagy kipuhatolhatja, hogy ő mit gondol rólad.

Szurkolok nektek, amúgy honnan vagytok azt meg lehet kérdezni?

2010. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát én szerintem lehet benne az is, hogy csak te vetíted ezt a dolgot ennyire előre. Nekem is vannak ilyen haverjaim, akik minden ok nélkül alap ilyen kedvesek és érdeklődőek. Szóval, azért reálisan gondold át, hogy úgy külső-kor-személyiség alapján tényleg! tetszhetsz-e neki.
2010. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha a tesód nem bánná, akkor már nyilván beszéltetek róla egymás közt. Ha nem nagyon akarsz kezdeményezni, akkor kérd meg a tesódat, hogy puhatolózzon egy kicsit. Ha jó haverok, akkor annyira egyébként is ismernie kell, hogy mennyire rámenős, csajozós...

Ha kicsit többet megtudsz róla ilyen téren, akkor könnyebb eldönteni, hogy lépj Te vagy ne.

Én szorítok! :)

2010. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!