Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyát, h...

Hogy vegyem rá anyát, h elengedjen?

Figyelt kérdés
Barátnőm hívott 19.étöl 22.éig B.szemesre(ugymond nyaralni). Úgy volt, h elmehetek, de mikor kiderült, hogy a 20.-a is bent lesz, nem enged el!!! mert h programokat csinálunk stb. de én szeretnék elmenni, mert jó ,lenne.hülyülni+minden. meg azt mondja, h hosszúhétvége...segítsetek!! hogy vegyem rá, h elmehesek, nagyon szeretnéék!!! vagy mit csináljak??
2010. aug. 15. 11:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban megkönnyítenéd a saját helyzeted, ha nem itt kérnél tanácsot, hanem egy az egyben megkérdeznéd anyukádat, miért nem enged el.
2010. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki, hogy nem fogtok bulizni, meg hogy szeretnél elmenni mert örülsz nagyon hogy meghívtak és hogy jó lenne egy kis kikapcsolódás....
2010. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát... nem értitek sztem miről is lenne szó! semmi bulizás(anyu is gondolja) meg am mindent megbeszélek anyámmal, szóval ez nem gond!!! nem barátnőkkel megyek, hanem a szüleivel. és am beszéltem anyával, elmondta h mért nem enged el!! DE AMIT EGYSZER ELTERVEZTEM, NEM HAGYOM ANNYIBAN:o
2010. aug. 15. 16:43
 14/16 anonim válasza:
akkor miért is nem enged el?:S
2010. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
igen...szóval akkor mirét nem mehetsz?? milyen el halaszthatatlan programtok van 20.-ra?
2010. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Háhááá!!! győzeleeemm!!! MEhetek!!! mégis elengedtek!!!Szuper...
2010. aug. 15. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!