Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám miért nem mutat be...

Édesapám miért nem mutat be minket egymásnak a barátnőjével?

Figyelt kérdés

20 éve tart a kapcsolatuk, de még sosem találkoztam vele, csak "tudom, hogy van", vélhetően ő is rólam (fia vagyok). Próbálok rájönni, mi a gát, hogy soha nem akarta, hogy megismerjük egymást? (Édesanyám már nem él, erre is gondoltam, esetleg emiatt).


Vagy létezik az, hogy valaki egy nőt annyira szeret, hogy szégyelli a fia előtt ezt az érzelmet? Vagy totál nem értem.


2021. jan. 21. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

De most tényleg, 20 év alatt egyetlen születésnapot, családi ünnepet se töltöttél apukáddal?

20 év alatt ők egyetlen születésnapot, egyetlen családi ünnepet se töltöttek együtt?

2021. jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Nincs barátnője. Kamuzik. Vagy úgy hívják hogy Csipke Józsika, esetleg Makkos Mária. Vagy nem tartjátok a kapcsolatot, csak 5 évente beszéltek akkor meg miért érdekel?

Ez az egész kérdés szerintem nem igaz ilyen nincs vagy ha igen akkor valami fontos részlet kimaradt amit nem említesz. pl hogy nincs is kettőtök közt normális kapcsolat és nem találkoztok beszéltek, vagy meghúztad az előző barátnőjét.

2021. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a nő nem tud rólad
2021. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!