Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesómmal jóban vagyunk, de...

Tesómmal jóban vagyunk, de mindkettőnknek van legjobb barátnője, nem egymásnak vagyunk a legjobb barátnők. Ti a tesótokkal hogy vagytok, mennyire szoros a kötelék?

Figyelt kérdés
Tesóm mondta, hogy az ő legjobb barátnője xy. Nekem is van egy ilyen barátnőm, de szerettem volna, ha a tesómmal is legalább ugyanolyan jóban lennénk, mint a barátnőkkel. Hogy lehet ezt elérni, vagy egyáltalán el kell-e érni? Nagyon különbözőek vagyunk, ő vidámabb, nevetősebb típus, olyan gondtalannak tűnik, mindig ilyen volt. Szimpatikus, és szép is. Én vagyok az idősebb, nyugodtabb, "komolyabb", nem nevetek annyit de nem vagyok citromba harapott sem, tudok viccelődni is. Valahogy nagyon különbözünk, mint tűz és a víz. Úgy érzem nem tudunk ez miatt sem közelebb kerülni egymáshoz. Mi a véleményetek?
2012. nov. 4. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Egyébként nekem is van tesóm aki 3 éves, és nem vagyok oda érte.
2012. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy húgom, és néha jól kijövünk (nagyon néha), de az esetek többségében inkább veszekszünk meg gúnyolódunk sajnos. Egyáltalán nem vagyunk jóban, ha az arányokat nézzük.
2012. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ő a testvéred,minden körülmények között.ha jól kijöttök egymással akkor szerencsés vagy,ha nem akkor pedig el kell viselned(legalább is felnőtt korodig).

nekem is van tesóm,jóba vagyunk,de nem mint barát,hanem mint rokon.

2012. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ikertestvérem van. Imádom és nagyon jóban vagyunk. Nem barátnőm, hanem teljesen más. Annál sokkal jobb. Nagyon hiányozna ha nem lenne :)
2012. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18 eves vagyok, a hugom 14. Kb 2eve nagyon jo a kapcsolatunk, es igen, csak egymassal osztunk meg mindent. Illetve en meg a baratommal, de ugye o elvileg a tarsam, akivel barmit megbeszelhetek.

Ha sotet utcaban setalok haza, legyen az telen este hat, vagy buli utan hajnali 4, mindig ot hivom, hogy beszelgessunk:) es ez mukodik odavissza. Nagyon szeretem:)

2012. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zohan! Basszus, bocsi! Véletlenül letiltottalak. Nem tudom visszaállítani :(
2012. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi legjobb barátnők vagyunk. Igaza van az egyik előzőnek, jobb, mint egy barátság, valahogy több. Vannak olyan dolgok, amiket az ember nem szívesen oszt meg a barátaival, vagy nem tudja, hogyan tegye azt, például egy alkoholista szülő. Ilyenkor van egy "szövetséges", aki ott van veled, ugyanazon megy keresztül, mint te, és egymás támaszává váltok.
2012. nov. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os! Másik fiókomról már írtam neked ( azon xelion vagyok), hogy hogyan állíthatod vissza. ;-)
2012. nov. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagyon jó barátnőm, 11 éve ismerjük egymást. Múltkor sikerült nagyon megbántania, most nem tudom, mit tegyek..

A tesó-kérdés.. gyerekként sokat veszekedtünk a nővéremmel, de az elmúlt pár évben ez megváltozott, jóban vagyunk, gyakrabban beszélgetünk... Neki van egy 5 éves gyereke, aki ha közönsége van, produkálja magát, amitől a falra mászok, de nem szólhatok a tesómnak, mert akkor meg rám fog haragudni. Első gyerek, egyetlen unoka, és minden körülötte forog. Csak én rosszul vagyok ettől.

Olyan jó lenne párszor csak egyet kávézni a nővéremmel, vagy vásárolni, vagy akármi. Ott a gyerek és vagdosódik, vergődik és kezdődik a színház.

:(((



28/n

2012. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!