Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyeken táncoltok...

Szórakozóhelyeken táncoltok más lány/fiúk-kal ha párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Megkérdezte a párom hogy zavarna-e ha más lányokkal táncolna szórakozóhelyeken. Én azt mondtam hogy igen,mert nekem nem esne jól,de tudom nem kellene hogy rosszul essen mikor megbízok benne.(lehet azért mert én vagyok a féltékenyebb típus) De akkor is...(lehet én reagálom túl) Más párkapcsolatokban hogy van ez?
2010. aug. 15. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Én csak a párommal táncolok max a barátnőimmel még.

24/L

2010. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
énse szoktam másokkal még foglalkozni se,nemhogy még táncikálni
2010. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy táncolunk! Egymással, és ismerősökkel...persze ott máshogy jön le, ha ellenkező neművel táncolunk. De idegenekkel nem. Én megértelek, hogy nem esik jól, nekem is rosszul esne.
2010. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én valahogy nem vágyódok arra hogy más férfi fogja a derekamat például. De Ő arra gondolt hogy ha a barátaival megy el szórakozni, akkor táncolhat-e más lányokkal. De legalább megkérdezte, de akkor is a válaszomra nagyon felkapta a vizet. Most nem tudom mit csináljak..
2010. aug. 15. 18:47
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Jóformán rá sem nézek más pasikra, ha nagyon-nagyon helyes akkor egy pár pillanatra, de nem ismerkedem, és nem is táncolok más fiúkkal! A barátomtól is hasonló viselkedést várok el!21/L
2010. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg egy haver, de azért nem olyan alákutyolos tánc ha érted miről beszélek, egyáltalán nem reagálod túl ha ő az idegen csajokra gondolt.
2010. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Azért van különbség a különböző helyzetek között..én nagyon szeretem a páromat, már 3 éve együtt vagyunk. ha a csajokkal megyünk szórakozni, van úgy, hogy felkérnek normálisan tényleg csak táncolni egy szám erejéig. Általában észre lehet venni, hogy ki az aki szórakozni akar és ki az, aki ismerkedni. Ha meg valaki nyomul, azt úgyis lerázom.Volt már olyan srác, akivel fősulis nyitóbulin beszélgettünk egy jót, neki is hosszú kapcsolata volt. Ettől még senki sem lesz ribi, hogy normális keretek között jól érzi magát. Mondjuk ehhez bizalom is kell, ami nálunk szerencsére megvan.
2010. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

ha ő is ott van a buliban, akkor nem.

ha nélküle megyek, akkor természetesen, ha úgy adódik, ha tetszik a pasi.

2010. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De akkor még is mit csináljak, hogy tudtára adjam úgy hogy ő is felfogja hogy nekem az rossz? Mert elég csúnyán összevesztünk. Jó mondjuk 17 évesek vagyunk,és a végén csak azért mondtam hogy jó táncoljál,mert hosszúra tervezzük, és így adok neki valami kis szabadságot... de áááá akkor is. nem tudom mit csináljak.
2010. aug. 15. 18:56
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Ennyire nem bízol meg benne? Ha hátsó szándéka lenne, akkor nem kérte volna ki a véleményedet. Szerintem.
2010. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!