Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnád azt, ha az...

Hogyan fogadnád azt, ha az egyik közeli családtagod roma származású házastársat/párt választana magának?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg nem tetszene. De nem mondanék neki errol semmit ha látnam hogy nagyon szereti és igazán ez a vágya. Elfogadnam nehéz szívvel
2021. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Abba hagyhatnád a c1BBányos kérdéseket már
2021. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha tisztességes és kedves ember akkor még örülnék is, hogy a rokonom talált magának egy párt akit szeret! Szerintem nem a származás határoz meg senkit, hanem a modora.

(amúgy mostanában mi ez a sok roma kérdés? nekem személy szerint nincs velük nagy bajom, de feltűnt, hogy ezzel van tele az oldal)

2021. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Szegény anyósom meddig kérdezgethette ezt az ismerőseitől😂

Szerencsére imádom a fiát és ez miatt elnézem neki.

Ha át jönnek a párom szülei apósom olyan jó étvággyal ül neki az asztalnak, mindig dícsér milyen jól főzök és már azt is szóvá tette milyen rendbe tartom a lakást ilyenkor anyós felrobban legszivesebben kiröhögném.

Az én családomban nincsennek olyan emberek akik kötekedők, börtönben ültek mind tudjuk a tiszteletet..apám tisztességesen kereste a kenyeret a két kezével mindent megteremtett nekünk, anyám igazi háziasszony és én ugyan olyan vagyok mint ő amit anyós rosz szemmel néz,mindig mondja ne legyek tisztaságmániás mert a gyerek beteg lesz hamar és ne főzzek úgy hogy leves második és egy kis süti mert pazaroljuk az ételt (mindig annyit főzök amennyit megeszünk és legyen még 1-2 plusz adag ha jön valaki) ha marad akkor elszoktam vinni egy idős néninek aki egyedül neveli az unokáját akkor azt kapom hogy én másra főzök..

Nem hiszem hogy olyan rosz emberek lennénk ahogy mások elmondják!😏

2021. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom. Sokban fugg a szemelyisegetol. Ha bunko paraszt, akkor nem orulnek. Ha kedves, szorgalmas akkor igen. De ez megint csak nem attol fugg,hogy honnan szarmazik.
2021. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Hmm...tegnapi repertoár:

Fogadnátok-e örökbe roma babát?

Engednétek-e a gyereketeket romákkal barátkozni?

Mit szólnátok, ha a fiatok barátnője roma lenne és nem meri nektek bemutatni?


Nem unod még? Amúgy te is cigány vagy és tényleg érdekel vagy csak provokálni jársz ide?

2021. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
En megszivtam, mert egy más fajta kulturába mentem férjhez.Bármennyire alkalmazkodtam, semmi sem volt jó és semmi sem jó.
2021. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezek szerint nem csak nekem tűnt fel, hogy mostanában megszaporodtak a romás kérdések a család kategóriában...
2021. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem igazt, hogy ilyen sz.r provo-kérdéseket minden nap többször kiírsz!!!!

GRRRR!

2021. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

#6: szerintem erre rejszol, hogy ilyen kamukérdéseket írogat ki...

Aztán meg szalad a TASZ-hoz meg hasonló gittegyletekhez, hogy lám-lám, milyen rasszisták "a" magyarok...


Szánalmas!

2021. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!