Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő tényleg csak ennyit...

Egy szülő tényleg csak ennyit érdemel?

Figyelt kérdés

Felneveli a gyerekeit, mindent megtesz értük, megad nekik, sokszor erőn felül is.Aztán Felnőnek, és le se sz@rják az embert.

Itt is a válaszolók 99,99%-a azt válaszolja a tinik kérdésére, hogy ne törődj vele, semmi közük hozzá, stb.Ha az illető elmult 18 éves, akkor meg főleg, mert azzal jönnek, hogy nagykorú vagy nem?

A szülőnek csak kötelességei vannak, "jogai"nem?Ha már felnevelte azt a gyereket becsülettel, akkor nem érdemel ennél többet?

Természetesen van alapja az írásomnak, és persze nem a legjobb hangulatom íratja ezeket velem.

Nekem is vannak gyerekeim.Én is megkaptam, hogy miért, nálad helyetett el a bíróság nem?Meg apa nem tud(na)eltartani...stb....

Ezek a dolgok így normálisak, és velem van a baj, hogy kicsivel többet szeretnék?

Hát, hová fajul(t) ez a világ, amikor egy szülőnek csak k.uss a neve?


2010. aug. 16. 17:51
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom kamaszkor körül lehetnek a gyerekeid.Ha 18,akkor is kamasz még.Majd akkor fog megbecsülni,ha elkezdi élni a saját életét,és rájön,hogy nem az égből pottyant az a sok minden,amit tőled kapott.
2010. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
48%
Na, nekem ezért sem lesz gyerekem. A legszebb éveid a kukába mennek, az összes álmod, terved feladhatod, aztán egy nagy büdös semmit kapsz vissza.
2010. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani, Kérdező.

De én egy éve nem láttam apámat, és nem is hiányzik a társasága. Soha nem szerettem hazamenni, de illendőnek tartottam. Sosem tetszett neki a vőlegényem, és szerinte máshoz kellett volna mennem. 25 évesen házasodtam (ma ez korai), és ezért is kiakadt. Arról inkább nem is írok, hogy nem jött az esküvőre, ezt még eltűrtem. De mi elmentünk bemutatni az első unokáját, a férjemet nem engedte be a házba, úgyhogy ott álltunk a kapuban, és amikor lefitymálta az első gyermekemet, úgy döntöttem, nem leszek birkatürelmű, és a karomon a gyermekemmel elindultam a kocsink felé. Amikor András beindította a motort, ordított az utcán, hogy szálljak ki a kocsiból, MEGTILTJA, hogy vele menjek. 26 éves, felnőtt nő voltam, nem kamasz. Egy év alatt sem gondoltam meg magam. Anya meghalt sajnos, ő mindig visszatartotta. Ne haragudj, kérdező, de ezek után én nem megyek oda vissza, és igen, ezek után hallgass a neve. Háborogjon annak, aki meghallgatja. Tartson kutyát, annak annyit okoskodik, amennyit akar. Nem szép szavak, de hát ez a véleményem.

2010. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
Sajnálom...
2010. aug. 26. 20:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!