Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag férfi szülei...

Egy gazdag férfi szülei eltartanának egy szegény lányt?

Figyelt kérdés

Adott egy jól szituált férfi. A szüleinek hatalmas családi háza van, mindenkinek van saját autója. Az említett férfi buszsofőr. Megismerkedik egy csinos, ám de szegény lánnyal. Felajánlja neki, hogy költözzenek össze. (A lány a barátjánál lakott, akit szó nélkül akar dobni). A lány azonnal pakol, és megy. Dolgozni nem tud, illetve a 8 általános végzettsége miatt nehezen kap munkát.


Ilyenkor a férfi szülei mit szólnak? Engedik, hogy a fiukhoz költözzön a lány, vagy pár nap alatt "kiutálják"?


Az említett lány a lányom. Haza jönni nem akar, mert megsértődött, mert elmondtam neki a véleményem.

Eltartják már pár hónapja, ő meg gerinctelen módon, köszönés nélkül le akar lépni a szeretőjéhez.

Nem tudta megbecsülni a barátját, és annak nagyszüleit, megcsalta szegény fiút, most meg köszönés nélkül akar lelépni.

Én nem így neveltem! Az apja volt pontosan ugyan ilyen. Megcsalt majd lelépett. (2 gyerek után nem volt bombanő alakom). Válás óta eltelt 12 év, azt hittem a lányomnak több esze van.


2010. aug. 17. 08:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
Nna most ki-kinek a szeretője?
2010. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Tehát, a lányomnak van egy 2 éves párkapcsolata, amiben félrelépett. És most ehhez a férfihoz költözne, mert ő pénzes pasi.
2010. aug. 17. 08:38
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ milyen tipusu gazdagok.De azért nagyon gáz,én nem tudnék valaki hátán élni.Esetleg segíts te neki anyagilag, vagy segíts munkát találni neki, írast be estibe, hogy végezzen el egy liceumot
2010. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasi szülei idővel úgyis rájönnének a dologra,még ha a lánynak a fiút sikerül is elvakítania. Szóval nem hinném,hogy a szülők eltartanák őt. Kezdjen el tanulni,és keressen munkát mert így nem lehet élni. Csak kihasználja a másikat.
2010. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

lányod mennyi idős? meg hogy lehet,h csak 8 általánosa van?

tessék esti gimibe járatni,el se hiszem h a mai világba van ilyen..

Na de a kérdésre is válaszolva,ha a fiam szeretné a lányt,és a lányon is látnám,h oda van a fiamért,igen,eltartanám,de cserébe tanulnia kellene.

2010. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem áll velem szóba. Kinyomja nekem a telefont. Másik városban lakik ez a férfi, én semmit nem tudok róla. Még a keresztnevét sem.
2010. aug. 17. 08:42
 7/39 A kérdező kommentje:

22 éves.

Elkezdte a gimit, de kicsapták. Elment dolgozni és összeköltözött a barátjával. Aztán azzal szakított, hazajött pár hétre, majd újra összeköltözött egy másikkal.

2010. aug. 17. 08:43
 8/39 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de nem jól nevelted,miaz, hogy nem hallgat rád, vágj oda, tegyél meg mindent amit tudsz, mert így elvesz a lányod, nem lesz belőle sosha senki ha nem rakod oda tanulni vagy dolgozni,és te is elveszíted.

Az én anyám már rég pofonvágott volna

2010. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
A lányod lusta, mert még a középiskolát se volt képes befejezni, pedig a leírásod alapján nem akadályozta szervi vagy pszichés betegség, egy lusta embert meg hülye, aki eltart.
2010. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Mikor elköltözött, már rég elmúlt 18.
2010. aug. 17. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!