Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag férfi szülei...

Egy gazdag férfi szülei eltartanának egy szegény lányt?

Figyelt kérdés

Adott egy jól szituált férfi. A szüleinek hatalmas családi háza van, mindenkinek van saját autója. Az említett férfi buszsofőr. Megismerkedik egy csinos, ám de szegény lánnyal. Felajánlja neki, hogy költözzenek össze. (A lány a barátjánál lakott, akit szó nélkül akar dobni). A lány azonnal pakol, és megy. Dolgozni nem tud, illetve a 8 általános végzettsége miatt nehezen kap munkát.


Ilyenkor a férfi szülei mit szólnak? Engedik, hogy a fiukhoz költözzön a lány, vagy pár nap alatt "kiutálják"?


Az említett lány a lányom. Haza jönni nem akar, mert megsértődött, mert elmondtam neki a véleményem.

Eltartják már pár hónapja, ő meg gerinctelen módon, köszönés nélkül le akar lépni a szeretőjéhez.

Nem tudta megbecsülni a barátját, és annak nagyszüleit, megcsalta szegény fiút, most meg köszönés nélkül akar lelépni.

Én nem így neveltem! Az apja volt pontosan ugyan ilyen. Megcsalt majd lelépett. (2 gyerek után nem volt bombanő alakom). Válás óta eltelt 12 év, azt hittem a lányomnak több esze van.


2010. aug. 17. 08:32
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a férfi mit tud a lányomról. De hamarosan úgyis észreveszi, hogy semmije sincs.
2010. aug. 17. 11:28
 22/39 A kérdező kommentje:

A fiam tanult, szakmája és diplomája is van, jól kereső állása van. Akkor az ő nevelését nem rontottam el?

Csak a lányomét?!

2010. aug. 17. 11:34
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mint írtam, öcsém nevelését elszúrták, köztünk mindig különbséget tettek, és más utat is jártunk be, máshova jutottunk el, én tanult ember lettem, öcsém könnyen feladja a dolgokat. Valószínűleg te is tettél különbséget, nem neveltél egyformán, nem neveltél következetesen, vagy az apjuk rontott el valamit, elég, ha az egyik szülő ront, nálunk apám az, aki mai napig különbséget tesz, és öcsém fenekét nyalja, anyu hiába próbálta öcsémet jó útra terelni, öcsém anyuval már agresszívvé vált. Ez sajnos szülői nevelési hiba, ahova a lányod eljutott.
2010. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Annyi különbséget tettem, hogy az egyiknek fiú ruhákat és fiús játékokat vettem, a másiknak lányosat.
2010. aug. 17. 12:41
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon kizárt. Jellemzőbb, hogy a szegény emberek osztanak meg mindent másokkal, mint hogy a gazdagok. Ők féltik a vagyonukat. Ráadásul a lányod pont arra is játszik, hogy majd eltartják és jobb élete lesz, mint eddig, ott több a pénz. Ha a pasi megunja az ágyban, azonnal repül a lányka.
2010. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, sokáig az én szüleim is így gondolták, mint te, hogy á, ők nem tettek különbséget, mi a problémám, csak éppen én éreztem, hogy másképp bánnak velem és öcsémmel, esetleg a másik gyereked nem olvasott még be, hogy "én megmondtam"? Nálunk akkor estek pofára, amikor öcsém kihullott az egyetemről, és 600.000Ft-ba kerülne folytatni.
2010. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
19%
"és 600.000Ft-ba kerülne folytatni" - Nna ez az, ami számomra hihetetlen, hacsak nem az IBS-re, vagy valami menő egyetem idegennyelvű gazdasági képzésére járt...
2010. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
50%
15:14 - 1 év a BME-n építőmérnökin, de nekünk ez is sok.
2010. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%
Jövőre újrafelvételizik, és felveszik államira, ennyi. Gondolom bekerült az alsó 15%-ba, akit átraknak költségesre.
2010. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
De nem is akarja folytatni... Feladta...
2010. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!