Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom barátja állandóan bámul?

A lányom barátja állandóan bámul?

Figyelt kérdés
Már sokszor észrevettem hogy nagyon néz. Sokszor már zavar. Ha beszélgetek velük inkább arra se nézek meg probálom kerülni a szemkontaktot. Mit tegyek?
2021. febr. 18. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Túl gondolod, bejön neked a srác aztán már azt hiszed neki is bejössz
2021. febr. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Stifler mamája-effektus.
2021. febr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
97%
Igen. A lányod barátja állandóan bámul.
2021. febr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
69%
Ne vislej nagyon feszülős ruhákat mikor ott van... tuti bejössz neki, nálam volt hogy a barátnőm húga nézett engem, rendszeresen hajolgatott feszülős ruhában és még én éreztem magam kellemetlenül emiatt... aztán volt hogy egy másik barátnőm anyja... gondolatban biztos hogy megvoltál már neki, valószínűleg kíván is.
2021. febr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha velem beszélgetés közben nem néznél a szemebe, hazúgnak tartanálak.

Ha észrevetted, hogy állandóan téged bámul, az csak úgy lehet, hogy te is FIGYELED, hova néz.

2021. febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapd el a kis pöcsöst... :D
2021. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!