Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az istenért mosolyog rám...

Mi az istenért mosolyog rám állandóan az a csaj, akinek van barátja?!

Figyelt kérdés
Komolyan, csajok, mi a f**zra jó ez nektek, hogy áltatjátok a fiúkat?? Erre élveztek otthon? Elmondhatatlanul kib**zottul elegem van már a lányokból. Képtelen vagyok találni egy csajt és valahányszor sikerül továbblépnem, megfogadnom, hogy új életet kezdek, mindig, mindig, mindig, mindig, mindig belefutok egy ilyenbe. Elmegyek táncolni, folyamatosan engem néz a lány, mosolyog rám, küldi a jeleket, odajön mellém, erre hazajövök, lecsekkolom, és ott nyalják-falják a képen egymást a barátjával. Mi a büdös f**ért nem lehet engem békén hagyni?! Olyan, mintha az élet eldöntötte volna, hogy addig nem nyugszik, amíg az őrületbe nem kerget a csajokkal. Kib**zottul elegem van már. Miért kell ennek ilyen **rva nehéznek lennie? Miért lehetetlen becsajozni? Menjen el az összes ilyen a....
2015. febr. 12. 21:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
38%
Elég szarul kezeled a bókokat, mondták már?
2015. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi, sokuknak a vérében van az ilyesmi. Én is jártam már úgy, hogy jól éreztük magunkat egy csajjal, beszélgettünk, vigyorogtunk stb., a csaj meg is adta a számát, benne volt a találkozásban, aztán meg fb-on rákerestem, és elvileg van faszija, de nála nincs kitéve semmi, a faszijánál az van, hogy egyedülálló, de van egy rakás közös képük, meg írogatják egymásnak a hülye szövegeiket. Sajnos nagyon nehéz normális lányt találni manapság, de ne add fel, akadnak még ilyenek.
2015. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

"Elég szarul kezeled a bókokat, mondták már?"


Mi ezen a bók, ****meg? Ha egy csaj rámosolyog egy fiúra, az nem bók, az felhívás keringőre. Ha bókolni akar, mondja azt, hogy jó a seggem. Bókot a családtagjaimtól várok, nem a csajoktól. Tőlük csak annyit várnék, hogy döntsék el mi a francot akarnak, de ez is nyilvánvalóan túl nagy elvárás feléjük. Komolyan mondom, néha irigylem a b*zikat.

2015. febr. 12. 21:18
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
tudod, nem azért nincs barátnőd, mert lehetetlen becsajozni, hanem azért, mert minden lány menekül előled, amit észreveszi ezt a rengeteg agressziót, ami benned van. és hidd el, ezt a lányok nagyon hamar észre veszik. és amúgy meg nem gondoltál még arra, hogy csak kedvesek mindenkivel alapból? és nem küldenek semmiféle jeleket, hanem csak te képzeled oda őket? tudod, ha valaki rámosolyog egy másik emberre, az nem azt jelenti, hogy bejön neki, hanem azt, hogy csak egy kedves ember.
2015. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#2: Ez a csaj a fb alapján sülve-főve együtt van a barátocskájával. Ráadásul mindketten vidéken laknak. Amúgy ez nem egy táncos hely, hanem egy tánctanfolyam, ahol több a lány, mint a fiú. Szerintem az van az egész hátterében, hogy a csaj nem a barátjával jött és keríteni akar valakit, aki felkéri. De ráb*szott, mert most már azért se kérem fel. Sőt, jövő alkalomra ki is fogok találni valamit, amivel megszivathatom. Tudjátok, én lányoktól eddig kb. semmi boldogságot nem kaptam. Próbálom ezt kezelni és próbálom kiirtani magamból az indulatot, de akkor is csak arra jutok, hogy az egyetlen, aminek a gondolata igazán megnyugtat, az a bosszú. Ki fogok b*szni velük, ahogy ők tették velem. Nem érdekel. Ők tettek ilyenné. Egyétek meg, amit főztetek!
2015. febr. 12. 21:21
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem, édes, drága, tündöklő bársonymackó, a mosoly azt jelenti, hogy helyes vagy, nem azt, hogy "flörtölök veled, nyúlj le a pasimtól és mutasd meg, hogy micsoda csődör vagy!". Erre a helyes reakció az az, hogy te is mosolyogsz egyet, és büszkén továbbsétálsz, mintha mi sem történt volna, de legalább tudod, hogy jól nézel ki, nem pedig az, hogy jössz kiabálni és káromkodni, hogy milyen gyökér minden nő.
2015. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%

annyira gusztustalan vagy... tudod, a lányok többsége fél a fiúktól/férfiaktól, és pont az ilyenek miatt, mint te. nem a lányok hibája, hogy nem volt még barátnőd, hanem a te saját hibád. egy lánynak sem kötelessége veled lenni. és amíg ilyen maradsz, addig nem is lesz senkid.

ja és az, hogy egy lány táncolni akarna veled, mert épp nincsen ott a párja, az nem azt jelenti, hogy bejössz neki, hanem azt, hogy táncolni akar. tudod nem miattad jár a tánctanfolyamra, hanem a tánc miatt.

nem minden körülötted forog kisherceg. itt az ideje ledobni a pelenkát és abbahagyni a hisztit, túl öreg vagy már hozzá.

2015. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
Ismerős helyzet. Legközelebbi alkalommal szimplán ne vedd figyelembe, vagy ha extrovertáltabb típus vagy, akkor esetleg mosolyogj vissza rá, de ne vedd komolyan a női pillantásokat, mosolyokat, nézéseket. Nem kell többet beleképzelni ezekbe! Megértem a helyzetedet, én is átéltem már, ugyanazt a hibát követtem el mindig. Azért mert rád néz, még nem akar a feleséged lenni.
2015. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
#7: Azért ne hülyítsd már a népet, hogy a lányok többsége fél, ha te félsz, az a te bajod, de a többség szerintem nem fél. Aki nem retteg mindentől és mindenkitől, az igenis képes normálisan ismerkedni, randizni, párkapcsolatot kialakítani, sőt: simán felmennek szobára is egyéjszakás kalandokra, nem is egy ilyen nőnemű van. Elég erős túlzás azt állítani, hogy a lányok többsége fél.
2015. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

"tudod, nem azért nincs barátnőd, mert lehetetlen becsajozni, hanem azért, mert minden lány menekül előled, amit észreveszi ezt a rengeteg agressziót, ami benned"



Vallomással tartozom: én bizony így születtem. Bizony, ilyen elvileg nem létezik, de én vagyok az élő példa rá, hogy egy gyerek alapból nem tiszta lapként születik, amit majd a tapasztalatai formálnak, hanem agresszív pszichopataként jön a világra és már csecsemőkorában tömeggyilkos akar lenni. Direkt meg se adtam magamnak az esélyt a normális életre, hanem eldöntöttem, hogy én inkább eldobom magamtól, ami jó a világon és gyűlölni fogom a nőket, mert az tök buli, ha az életemet pokollá változtatom. Már kiskamaszként agresszívan vicsorítottam a lányokra, hogy aztán később legyen miért panaszkodnom. Csak ezért kerülnek, nyilván nem ők tettek ilyenné. Engem nem anya szült, én a Sátán fia vagyok, akiben minden józan ésszel ellentétben születésétől fogva az agresszió buzog. Bezony.



"és hidd el, ezt a lányok nagyon hamar észre veszik. és amúgy meg nem gondoltál még arra, hogy csak kedvesek mindenkivel alapból?"



Nem, a tapasztalataim nem igazán ezt mutatják. Inkább önelégültek. Mármint, akik kívülről vonzóak. Persze ők megtehetik, úgyis jut nekik fiú. Egyébként részben igazat adok, mert tényleg van az az eset, amikor a csaj kedves, és annyira boldog és annyira a fellegekben jár, hogy ő most csodálatos párkapcsolatocskácskában él a barátocskácskájával, hogy ezt az egész világnak ünnepelnie kéne és ezt mindenki tudomására kell hozni, és ezért mindenkire szélesen mosolyog. Ez tipikusan az az eset, amikor a boldogságát félre lehet érteni. Ezt már megtanultam nem félreérteni. De ez most más volt. Itt a csaj tényleg nyíltan mosolygott RÁM az első perctől kezdve. Tudjátok, mint az amerikai filmekben, ahol már az elején tök nyilvánvaló, hogy az új fiúnak ki lesz a barátnője a középiskolában. Olyan volt, mintha direkt kiszemelt volna. Meg is lepett, hogy egy lány ilyen nyíltan, ilyen kezdeményezően szemezget velem. Tudhattam volna, hogy valami nem stimmel.



"és nem küldenek semmiféle jeleket, hanem csak te képzeled oda őket?"


Nem ezt mondanád, ha ott lettél volna. Persze nyilván nem hiszel nekem. De a tömör válasz: NEM, nem képzelődtem.



"tudod, ha valaki rámosolyog egy másik emberre, az nem azt jelenti, hogy bejön neki, hanem azt, hogy csak egy kedves ember."



Lárifári. Mintha nem tudnád, miről van szó.

2015. febr. 12. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!