Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam 32 éves, velünk él, és...

A fiam 32 éves, velünk él, és a számítógépes játékon kívül semmi nem érdekli. Amikor ideje van, állandóan játszik. Nincs közös programunk, enni is a gép előtt szokott. Nincs barátja, barátnője. Aggódunk érte, nem hallgat senkire. Van megoldás?

Figyelt kérdés

#gépfüggés
2020. febr. 24. 14:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
59%
32 évesen ne otthon lakjon, hanem alakítsa ki a saját életét. Ha majd mindenről önmagának kell gondoskodnia, nyilván nem lesz annyi felesleges ideje.
2020. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
44%

Igen aggodj.

Tedd ki a pi..ba.

2020. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
63%

A fiad szenvedélybeteg.

Csak orvosi segítséggel lehet talán kizökkenteni a játékszenvedélyből.

De ez csak akkor működik, ha ő akarja.

2020. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
41%

Én 31 évesen vagyok pont ugyanígy, de nem eszek a gép előtt és van 1 barátom.

Nincs megoldás.

2020. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonymousreview60 ***** válasza:
53%

#3:+1

Pszichoterápia vagy pszichiáter mielőbb. Persze, ehhez neki is akarnia kell, legalább a terápiára járást.

2020. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges hogy nem most kéne elgondolkodni rajta hogy mi baja lehet a fiamnak. Mivel ezen "szenvedélye" nem most alakult ki. Hanem már lehet 10-15 éve. Mivel nem hallgat rátok gondolom gyerekkorában sem figyeltetek rá :D
2020. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
64%
Nem szenvedélybeteg, csak egyedül érzi jól magát, tehát nem azért nincsenek barátai vagy barátnője, a gépezés nem ok vagy okozat, csak egy dolog amivel kitölti idejét.
2020. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
80%

Dolgozik valamit? A saját költségeit ki fizeti?


Próbálkozott becsajozni az elmúlt 15 évben? Sok volt a kudarc vagy nem érdeklik a lányok?

Szerintem az nem gond, hogy ha valaki otthon lakik 32 évesen a szüleivel akár tartósan, akár átmenetileg, de az már baj, ha nincs egy barátja sem.

Gyerek korára vissza tekintesz, akkor hogy érzed: önállóságra, életre volt nevelve? Vizsgáld meg önmagad és az apát is, és kiderül, miért lett ilyen a fiatok.

2020. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlenül szenvedélybeteg!

Ha dolgozik mondjuk napi 8-10 órát, és a maradék idejét ezzel tölti el, de mosakszik is, stb...

Akkor nem azt mondom, hogy ez a legjobb dolog amire fordíthatná az idejét, de az Ő dolga.

Biztos bántja, hogy nincsenek barátai, barátnői, és jobb hijján játszik.

De ez azért még nem a nem normális, vagy függő kategória.


Az, meg hogy veletek él 32 évesen nem egyedi...

Én 28 vagyok, 8 millió forint félretett pénzem van.

Budapesten dolgozom, diplomás vagyok, de én is még otthon lakom.

Nem fogok 20 milliós hitelt felvenni, azért, hogy legyen egy kis lyukam ahol vegetálhatok...

Egyedülállóként, szülői segítség nélkül nem lehet/nem érdemes elköltözni!

2020. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
45%

Engem nem engedtek soha semmit se csinálni szülök vagy kimozdulni egyáltalán nagyon szigorúak voltak, nem volt semmi apai vagy anyai mintám, szóval teljesen magamnak való lettem.


Nem csajoztam sose bár ez lassan kezdd változni,barátokra nincs szükségem.


Szóval jól írja utolsó szülök hibásak lehetnek

2020. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!