Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Engedjek vagy...

Mit tegyek? Engedjek vagy inkább ne? Mégis családról van szó

Figyelt kérdés

Amikor először vitt a párom bemutatni engem a családjának, a nővére idősebbik lányának a férje diszkréten, de rám nyomult. Mivel akkor még happy volt a helyzet a párom és köztem, jólesően nyugtáztam a dolgot, de nem léptem semmit a pasas irányába. Azóta valahányszor megyünk vendégségbe a párom családjához, ez az illető is jelen van és metakommunikációs jelekkel továbbra is tudomásomra hozza rám irányuló szimpátiáját, de nem reagáltam rá egyáltalán. Sajnos már jó ideje megromlott a viszony a párom között és ezt ez a pasas észre is vette, közölte is velem és azt is, hogy sajnálja, hogy nem az ő párja vagyok, mellette nem lennék boldogtalan és tud egy-két dolgot a köztünk lévő konfliktusainkról (biztosan elpletykálták neki is ezeket a dolgokat rólunk). Megmondtam neki,hogy nagyon úgy tűnik, a kapcsolatomnak lőttek, de ez nem azt jelenti, hogy akkor számára ez már "szabad út" felém. Mégiscsak a családról van szó és rólam jó véleménnyel vannak mindannyian (ami jogos is) és nem lenne tisztességes, ha ő és én kapcsolatot kezdenénk egymással. Pláne nem titokban, nyíltan meg azért nem, mert ez számomra visszatetsző lenne. Bár senki nem vak és hülye, a hozzám való közeledési szándékait árgus szemekkel figyelik általában a rokonok.

(Bár nekem abszolút bejönne a pasas).

A párommal való kapcsolati kudarcok hatására nem is vágyom kapcsolatra, de jólesik a pasas közeledési szándéka felém, ami már 3 éve tart, valahányszor felutazunk a rokonsághoz az ország túlvégére.


2010. aug. 17. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg bejön egy pasa,akit évente párszor látsz és csak annyi a biztos róla,hogy simán félredug,ha van rá lehetősége?


Ennyire ne legyél magad alatt.Fiatal vagy,nemsokára szabad.Teli a világ,okos,hűséges ,egyedülálló pasikkal...

2010. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél a pont...
2010. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj, ő csak egy pótlék lenne, valaki aki gátlástalanul nyomul rád, pedig van családja, és évek óta. Szerintem nem csak rád... Ha boldog akarsz lenni, ne vele kezdj. Nem is ismered, csak a boldogtalanságodban elképzelted valamilyennek, de ő valószínűleg nem is olyan.
2010. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszi!
2010. aug. 17. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is csak annyit tudok mondani,hogy egy ilyen pasas aki simán kikezd veled a családja mellett,azt inkább felejtsd el. Ki tudja téged hányszor csalna meg,no meg ha össze is jönnétek nyilván mindenki szemében te lennél a szemét hogy szétszedtél egy családot. inkább keress mást,és add tudtára a srácnak,hogy nálad nincs esélye.
2010. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig sem adtam jelét, hogy "nyomulhat rám" teljesen. Ámbár arra "jó lenne", hogy megcsaljam a párom, mert megérdemelné (ő is megcsalt, semmibe vesz, durván viselkedik velem), némi "vigasz" lenne - de a józan észre hallgatok és nem foglalkozok a pasassal továbbra sem.
2010. aug. 17. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!