Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan családról, ahol 1-2 havonta takarítanak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi sem takarítunk gyakrabban. Magánügy.
2011. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
az sok mindentől függ. lehet, hogy eleve nem nagyon lesz koszos, nem kell nagytakarítást csinálni. vagy nem érnek rá, vagy nem zavarja őket.
2011. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, mit nevezünk takarításnak. Ha beletartozik az ablak- és ajtómosás, szőnyegek, kárpitok kitisztítása, akkor mi sem szoktunk gyakrabban. Ennél gyakrabban (átlag kétnaponta) csak felmosni, porszívózni szoktunk, hetente meg kisúroljuk a fürdőszobát, és letörölgetünk.
2011. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Az én anyám csak ott takarít ahol a papok táncolnak és más mindent esz a piszok,,am én 45 vok ,de heti 1 nagytakarítás 3 havonta ablak tisztítás.

Tényleg muszáj nálunk,a panelba mint ha több pór lenne.

2011. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Én is kb. így szoktam, a fürdőszobát gyakrabban, úgy hetente-kéthetente, de azt alaposan.


Ha fel van söpörve, rend van, nem porosodik nagyon a ház, szerintem nem is kell gyakrabban.

2011. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy kosz van.
2011. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

magamból kiindulva és 3 naponta takarítok :-)

(bár lehet, hogy ez sem jó, de utálom a koszt)

a főnököm 4-5 havonta takarít, és csak akkor mosogat, ha már minden ledől a mosogatóban :-D

szóval kinek milyen szokásai vannak

2011. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itt, ahol most lakom, nem igazán porosodik, a napi koszokat meg eltüntetem azonnal (mondjuk, lemosom a tűzhelyet főzés után, mosogatni rögtön evés után szoktam, ilyesmi). a rendetlenséget nem bírom, de nagyobb takarítást én se szoktam gyakrabban csinálni, mert nem koszolódik a lakás igazán. viszont a másik lakás nagyon porosodott, ott, ha három napig nem törölgettem,úgy nézett ki, mintha hetek óta nem takarítottam volna...úgyhogy attól függ.
2011. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!