Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a menye vagy a veje...

Akinek a menye vagy a veje félrelépett a gyereke mellett és aztán mégis eggyütt maradtak, az félre tudta tenni ezt a sérelmet? Van harag vagy düh bennetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a feleségem ment félre mig én otthon aludtam a kisfiammal. Anyám eléggé kivolt(van). Nem maradtunk együtt, mindig benne lenne a levegöben, nincs értelme örök feszültségben élni.
2010. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Először is: nem a szülőt éri sérelem,csupán a gyerekét! Ha ő félre teszi a sérelmét és együtt marad a párjával,ahhoz a szülőnek semmi köze. Ha dühös,akkor sem mutathatja ki. Ez kettőjük dolga,amibe a szülő nem szólhat bele. Legfeljebb elmondhatja nekik a véleményét,és vagy figyelembe veszik vagy sem.

Amit nem tehet,hogy csak a saját gyereke előtt szídja a másik felet.

Másodszor: hacsak nem olyan a meny/vej,hogy fűvel-fával lefekszik,akkor mindkét fél hibás,nemcsak az aki megcsalja a másikat. Ott a házassággal valami baj van. Ezt a szülő nem tudhatja. Lehet,hogy éppen a gyerekének a magatartása vezetett a másik "elégedetlenségéhez". Nem haragudhat egyikőjükre sem.

2010. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző nagyon tudományos:)

Valszeg nem állja ki a hétköznapi próbát!

Bizalmatlanság az biztos van!

2010. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért én nem vagyok abban biztos ,hogy minden megcsalásnak a másik fél hibája az oka.
2010. aug. 17. 21:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért végig jópofizni egy családi ebédet az elézmények tudatában nem kis önüralmat igényel.
2010. aug. 17. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Szrintem sincs sok köze a szülőknek a pár ilyen dolgaihoz. Amikor engem megcsalt a férjem (akkor szakitottunk de azóta 4éve együtt) az anyja nem kezte szidni, hogy jaj csúnya fiú vagy pedig türhetően elvoltam az anyóssal. Így elég érdekes lenne ha forditott esetben engem szidnának. Mondjuk az ember inkább a vérrokonhoz húz mint a beházasodothoz dehát... valahol legyen igazság is. Ha ketten felnőt módjára túltesszük magunkat rajta akkor ő ne akadékoskodjon.

Ha anyós pajtásnak böki a csőrét nem kell jópofizni, lehet a találkozásokat is ritkittani. Az illem megkövetel bizonyos dolgokat mint békés családi ebéd, ünnepek alatti normális magatartás de ez nem jelenti, hogy folyton beszélgetni kell, lehet csöndben is enni azt a húslevest s a többi jelenlévőkkel beszélgetni.

2010. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg hatalmas önuralom kell hozzá!Az biztos,hogy nálam nincs bocsánat,ha valaki bántja a gyerekemet.Ő megbocsáthat én nem tudok.De való igaz,ez az ő élete,neki kell eldönteni,hogy kivel akar élni még azok után is,hogy megcsalták.

Az ilyen családi összejöveteleket pedig kerülném,amennyire lehet,mert az önuralmam véges és egy nagyobb családi ebédet például nem hiszem,hogy sokáig kibírnék egy olyan emberrel,akit utálok.A gyerekért mindent,de azért nem kell fekélyben meghalni.

2010. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ajándék lakás, kocsi hivatalosan is visszakérhető.

Ezt sokan meg is merik tenni, amint kiestek a kegyeltek közül a megbolondult gyerekek.

2010. aug. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 22.01-nek:gondolom hogy anyósod nem volt a saját fia ellen,de mit érzet a te édesanyád ?Mert ha belerúgnak az ember gyerekébe az nagyon tud fájni.
2010. aug. 18. 06:50
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

ha ilyesmi lenne, sztem nem mondanám el anyumnak. nem rakok még egy terhet a vállára, és nem szeretném, ha még csak véletlenül is, de kicsúszna a száján egy-két gorombaság...

nem csak a párom volt fax, hanem én is, mert anno őt választottam, szóval közvetve engem is szidna édes jó anyám :D


persze, ha a pasi megcsal, akkor szemét kötsög, de egy kapcsolat tényleg két emberen múlik.

2010. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!