Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyankor mi van ha eluralkodik...

Fibbrizzo kérdése:

Olyankor mi van ha eluralkodik rajtam a harag és a gyülölet?

Figyelt kérdés
Eluralkodott rajtam teljesen a gyülölet meg a harag ,csak ezek éltetnek .Semmi sem sikerül az életben ,egy nagy nulla vagyok .És azokat gyülölöm akik miatt ide jutottam .És ugy érzem képes vagyok a legrosszabbra is .Az élet sem érdekel ,csak egy valami jár az eszembe az a lány akit elvesztettem és már sosem lehetek vele .Ez is mások miatt történt ,és nagyon gyülölöm miatta öket .ilyenkor mi fog történni velem ??,
2011. aug. 13. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
megbolondulsz?
2011. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Az lesz veled, hogy megol majd az eped. Az eletedet magad iranyitod, ne masokat okolj a sajat hibaidert. Ez a legkonnyebb kifogas.
2011. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó gyűlölni valakit.Energia pocsékolás ez.Ha folyton azokra gondolsz akik ezt tették veled egyre haragosabb leszel.És ez mégis mire jó?Tojjál a fejükre,ne foglalkozz velük.Hidd el békésebb lesz az életed ha nem foglalkozol azokkal akiket nem kedvelsz.És ha azt mondod hogy könnyű mondani rögtön rávágom hogy én már tapasztaltam!Mert így volt.
2011. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne azokkal foglalkozz, akikre haragszol, hanem a magad dolgával foglalkozz és csináld, amit jónak látsz.Minél önállóbb és céltudatosabb leszel(persze, pozitív irányban, nem pedig bosszúállás szempontjából!)annál nehezebben találnak rajtad fogást!Tudod, élni és élni hagyni..
2011. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom, hogy ha rászoksz, nehéz lesz leszokni.

Én épp leszoknék erről, de olyan mint a drog, a cigi vagy az alkohol... Marha nehéz megszabadulni ettől, viszont így most már azt bántom, akit szeretek :(((

2011. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi fog veled történni?

Semmi.

Kicsit idegbeteg leszel, lesznek dührohamaid, kitöréseid.

Tuti, hogy lesznek helyzetek, amiket agresszívan fogsz kezelni, akkor is, ha maga a helyzet nem ezt kívánja.

Kicsit érzéketlen leszel a dolgok és mások iránt.


Egy jó darabig ilyen leszel, aztán majd lassan újra helyreállnak a dolgok.


Ez az én tapasztalatom.

27/N

2011. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, nehogy asok idegeskedéstől infraktust kapj!
2011. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!