Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen helyzett...

Szerintetek egy ilyen helyzettel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy pigmenthiányom van.


Van feleségem, de a lánytestvére látványosan lenéz emiatt(a család többi tagja elfogadta úgy ahogy).

Aztán például most van kislánya és nem mehetek a közelébe, mert irtó cirkuszt csinál.

Emiatt én haza akartam menni, mert mondtam, hogy így elég kellemetlen ott lenni, megalázónak éreztem az egész szituációt.

A feleségem meg nem engedte meg nem is akart hazajönni, így végül összevesztünk és eljöttem.

Szerintetek hogyan kellene ezt kezelni és mit kellene tennem a közeljövőben?


2021. márc. 2. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Én is ezt tettem volna a helyedben.

És soha többet nem mennék, míg bocsánatot nem kér a sógornőd.

Ez már mindennek a teteje.

Talán annyit még megtennék, hogy kigyűjteném az összes ismert személyt, akinek ez a betegsége van, és szöveg nélkül átküldeném neki.

2021. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Én a helyedben nem bohóckodnék ilyennel, amit az első válaszoló írt.

A legnagyobb méltósággal szarnék a sógornőre, nem is mennék hozzá. Más összejöveteleken meg ahol ott van, levegőnek nézném.

De itt igazából az a lényeg, hogy hogy tudod ezt megbeszélni a feleségeddel, mert más felé nem tartozol elszámolással.

2021. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
IQ titán lehet a sógornőd. Az ilyeneket le kell sza*ni. Nem tudsz vele mit kezdeni. Feleséged is szégyelheti magát, hogy nem állt ki melletted. Nem fertőző és nem is betegség, csak egy hajlam. Mint mondjuk az őszülés. Ezt is elmagyarázhatná azért az okoska testvérének. Sötétek lehetnek nagyon. Sajnállak, kitartás.
2021. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Soha többé nem mennék a sógorékhoz, de a feleséged is megéri a pénzét, ha nem állította le a testvérét.
2021. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Én sem mennék többet hozzájuk.

Mit képzel az a nő magáról?

Hogy lehet ilyen buta, hogy nem fogja fel a hülye fejével, hogy az nem fertőző betegség, ami a tied. És nem is ijesztő, vagy ilyesmi.

Nagyon nagyon szegénységi bizonyítvány az részéről, hogy lenéz valakit ilyen miatt.

Majd ha ő neki is lesz vmi betegsége és lenézik, majd megtudja, hogy hogy esett ez neked.

Illetve, jöhet még ő a te utcádba, ahogy szokták mondani.

Fel a fejjel!

2021. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Vannak pigmenthiányos modellek is. De gondolom erről fogalmuk sincsen.
2021. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem mehetsz a gyerek közelébe? Erre a pigmenthiány a leggyogyósabb családokban is elég karcsú indok lenne.
2021. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a f.

A pigment hiany sokszor rohadt szép, az ilyen emberek rengeteg fotozasra jarnak, nem egy ilyen modell is van. Nem is ertem.. Szerintem is nagyon szep tud lenni,de az biztos hogy kulonleges.

Bocs de enis ott hagynam oket a fenébe. De a felesegedet is... Mit hisznek hogy fertozo beteg vagy?

2021. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A feleség reakxiója nekem sertőbb lett volna a sógorénál. Oké ő egy primitív bunkó paraszt, de a feleséged ha egyszer téged választott ilyen nevetséges helyzetben kikellett volna melletted állnia és jól beolvasni a testvérének.


Jól tetted, hogy eljöttél. Ha máskor egy légtérbe kényszerülnél a sógorral a helyedben levegőnek nézném a gyerekével együtt

2021. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék többet, a sógornőcinek köszönni sem lennék hajlandó. Aki ilyen szinten megaláz az emberi méltóságomban, azzal én sem fogok finomkodni.

A feleségednél pedig rákérdeznék a helyedben, hogy miért is nem állította le a kedves testvérét vagy ha azt már nem merte/akarta, hogy volt képes ottmaradni, miután (elvileg) élete párját a sárga földig alázták. Nekem ez már-már megbocsáthatatlan lenne. Vagy legalábbis megbocsátanám ugyan, de SOHA nem felejteném el.

2021. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!