Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmem balesetben meghalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmem balesetben meghalt, valaki friss virágot visz mindig neki, ki lehet nem jovok rá?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 13:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%

A szomszéd Sanyi bácsi.

Honnan tudjuk? -_-

2021. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%
Bárki, aki szerette... Tényleg fontos ez?
2021. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Bárki vihet neki.


De ha annyira fontos neked akkor szánj rá egy napot figyeld ki.


Más ötletem nincs

2021. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek egy olyan szólást, hogy "halottakról vagy jót, vagy semmit" szóval ha már most azon agyalsz, hogy megcsalt-e akkor lehet hogy jobban járt...
2021. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
Szeretője 🙄😅
2021. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

A kêrdező biztos látta a napokban a családi titkok c műsort.. abban volt, hogy meghalt a párja és kiderült volt neki szeretője és családja + egy szép adóssága is amit megörökölt...


Egyébként miért baj ha visz valaki neki virágot?


Lehet csak egy haverja... na és ha szeretője mit számít?


Jobban eltudnád felejteni ha tudnád, hogy a szeretője?

2021. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
88%
Két lehetőséged van, vagy meglesed (mint ahogy már előttem is mondták), vagy találgatsz. Persze nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, ha falu környékén történt lehet hogy csak egy idős néni, aki fél hogy ha nem visz virágot, a szerelmed kísérteni fogja. De tényleg a megleséssel mész a legtöbbre szerintem is.
2021. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
#6 mikre nem gondolsz. Én nem látom megemlítve sehol, hogy zavarná vagy ilyesmi.
2021. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha nekem nem baj akkor nem említem meg gyakorin 🤷
2021. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
93%
Nyilván az anyja.
2021. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!