Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te engednéd, hogy a balesetben...

Te engednéd, hogy a balesetben elhunyt, vagy megölt családtagodról hetekig cikkezzen a sajtó? Nyilatkoznál nekik, ha felkeresnének?

Figyelt kérdés
Nem egy helyen megdöbbenve olvasom, hogy az esetet követő napon a bilvársajtó már megkereste az elhunyt hozzátartozóit, és arra kérték őket, hogy nyilatkozzanak. Ha valaki nem nyiltakozik, akkor a facebookos adatlapról szerezett infókat teregetik ki a bulvármédiában.
2013. ápr. 6. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
nem.
2013. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem engedném az fix.

Én elküldeném őket a halálba. Facebookon meg alapból sem osztok meg olyan infókat, ami nem tartozik sok más emberre, a fontosabb dolgokat privátban küldöm mindenkinek, meg akkor is azt tenném.

2013. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem engedném, és nem nyilatkoznék.

Hányinger, amit némelyik - majdnem mindegyik - újságíró művel. Nem szeretném megnevezni az elhunytakat, akikről mostanában több "leleplező" cikket és össze bírtak hazudni, de szánalmas, hogy csak ezzel tudnak olvasottságra szert tenni.


Egyetlen cikk nagyon az emlékeimben él: egy ismert magyar hölgy elutasította az egyik újság által a terhességére irányuló kérdéseket. Később lehetett látni a gömbölyödő pocakját, mire a kérdéses újság perrel fenyegette a hölgyet, mert "hazugsággal" vádolta őket.


Ez nem haláleset, de akkor is gusztustalan.

2013. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
egy személy nemrég elhunyt balesetben, leszedték a bulvársajtósok a facebookos képeit és egy napilaban tették közzé, másnap a hozzátartozók töröltették az adatlapját az áldozatnak
2013. ápr. 6. 22:07
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem nyilatkoznék, nem is értem azokat, akik ezt teszik. Nem tudják, hogy elhajthatnák ezeket a zugfirkászokat- mert ezek nem újságírók. Viszont hallottam már olyat, hogy egy-egy nyilatkozatért, riportért fizetnek nekik. Fb oldam nincs, de ilyenek miatt duplán örülök neki.
2013. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Ezeknek a dögkeselyűknek bármely témában csakis pénzért adnék interjút.Csodálkozom azokon akik ezt ingyen teszik és ezek meg pénzt csinálnak ebből.
2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem engedném. A létezés is fájna. Pont mostanában történt velem ilyen, hogy elhunyt valakim. A levegővétel nehezemre esett... Nem értem én sem, hogy egyesek ezt hogy képesek megtenni. Nem vagyunk egyformák, de nekem ez undorító.
2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

így józan ésszel végiggondolva, nyilatkoznék. Inkább azt írják, amit elmond a család, mint találgassanak.

Aztán kérdés, hogy ha tényleg bekövetkezne, képes lennék-e rá. Valószínűleg nem az járna a fejemben, hogy mit írnak :(

2013. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
nem nyilatkoznék, és hála az égnek nincs is pofakönyvem.
2013. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Az volt a legundorítóbb, hogy a szórakozóhelyen agyonnyomott szegény lány szüleire és húgára is ráerőszakolták az interjút, azzal a trükkel, hogy "tudassák a néppel, hogy nem késelés, és nem drog okozta a halálát"! Ugyanezt csinálták az egyiptomi buszbalesetes család életbenmaradt nőjével, rábeszélték, hogy azért nyilatkozzon, hogy kérje a médiát, hogy hagyják őket békén gyászolni! Szánalmas ez a trükk!!! Szegények ott zokogtak a képernyőn, hogy biztosítsák a nézettségét az RTL klubnak!
2013. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!