Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális 18 évesen?

Ez mennyire normális 18 évesen?

Figyelt kérdés
Van egy lány unokatesóm, majdnem egyidősek vagyunk, ő 18 éves múlt. Nagyon jó vele a kapcsolatom, mindent meg tudok vele beszélni, nagyon bölcs tanácsokat ad és mindig éretten átgondolja a különféle helyzeteket. Sokan mondják rá, hogy egy igazi öreg lélek. Ami viszont nagyon nagyon meglepő, hogy a szellemi érettsége ellenére nagyon kislányos külsejű, és a múltkor az is kiderült hogy még 16 évesen játszott a barbie babáival. Na ezt nem tudom hová tenni, lehet a mai gyerekekkel van baj, amiért már 10 évesen a pasizáson jár az eszük, de ez akkor is durva. Valami törés érhette gyerekkorában?

2021. márc. 6. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Max veled van baj...
2021. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem megszokott főleg nem most a 21.században de ne törődj azzal hogy ő most mivel játszott. Gondolom megbízott benned ha ezt elmondta és egyébként is írod hogy értelmes ember, normális tanácsokat ad. Az meg hogy milyen külsejű nem is értem hogy hogy jön ide. Gondolom arra érted hogy nincs D-s melle meg nagy segge, esetleg kicsit alacsonyabb is a megszokottnál és nincs rajta 20kg smink.
2021. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális. A mai generációt ha megfigyeled, nagyon nagy a szórás -akár biológiai, akár szellemi - érettség terén. Van, akinek 12-13 évesen már olyan szőrös a lába mint egy 30 évesnek, és fordítva. Hidd el, mindenki felnő egyszer, és elkezdik a "felnőttes" dolgok érdekelni.
2021. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
És? Nem tökmindegy neked, hogy 16 évessen mit csinált? 😀
2021. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Szar a kérdés..

Mert nem 18 évesen babázik...

2021. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Gratulálok, hogy akkor ezek szerint aki fiatalabbnak néz ki a koránál (vagy csak 18 évesen nem úgy, mint egy 30 éves kiélt prosti), az biztos csak valami szellemi fogyatékos lehet. Úgy néz ki, a te eszed is az unokatesódnak jutott.

És ha elővette még a barbikat, akkor mi van? Ennyi erővel az is gyogyós, aki felnőttként legózik, videójátékozik. Sőt, vannak, akik pont barbikat vagy babákat gyűjtenek.

2021. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Na bumm, ha szeretett babázni, szeretett. Más meg legózik, modellezik, terepasztallal szórakozik, vagy egyéb módon játszik. Én meg ha tehetném, mert lenne akkora hinta, a mai napig hintáznék. Így negyven éves fejjel. Nagy ügy. Nem attól leszel felnőtt hogy NEM játszol. És nem attól leszel felnőtt hogy tizenévesen végigment rajtad a fél város, és ri.bancnak öltözöl....
2021. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Lupa tó! Akármekkora vagy beleférsz tuti!


Bele van állítva a tóba a hinta

2021. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Meg fogsz lepődni, én 26/F vagyok, és ilyesfajta barátnőt keresek. Akivel lehet bolondozni és komolyan is beszélni.
2021. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Van aki felnőttként pónikat gyűjt, szóval erről ennyit.
2021. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!