Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a menete annak, hogy a...

Mi a menete annak, hogy a házam felét a párom nevére írassam? Ez lehetséges úgy, hogy az anyámnak haszonélvezeti joga van rajta?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 10:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/154 anonim ***** válasza:
100%
oh szoval ez egy tavkapcsolat...Kerdezo. Talalnal jobbat.
2021. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/154 anonim ***** válasza:
94%

Szóval nem is a saját vagyonodat herdálnád el hanem anyádékét.

Mondd neki hogy ne izguljon hiszen neked sincs semmid. Ott semmiért nem dolgoztál meg

2021. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/154 A kérdező kommentje:

Nem távkapcsolat, ugyanabban a városban élünk.


Utolsó, ne haragudj, de ez egyáltalán nincs így. Nincs igazad.

2021. márc. 10. 13:27
 64/154 anonim ***** válasza:
100%

Tudod erre mondják hogy más F@s_ával könnyű verni a csalánt.


De komolyan ennyire buta vagy?

Szerinted miért halogatja az eljegyzést is?

Egy 5000ftos gyűrűvrl is megkérhette volna a kezed. Ha akarta volna. De nem akarja.

2021. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/154 anonim ***** válasza:
100%

Mi albérletben éltünk munka miatt, amit közösen fizettünk, pedig -akkor még - vőlegényemnek volt egy háza, 100% tulajdonjoggal. Összeházasodtunk - még mindig albérletben ekkor - majd elkezdtük újítani a házat, amit főleg az én spórolt pénzemből oldottunk meg. Ezért cserébe kaptam tulajdonjogot, 1/4et.


De én tettem bele pénzt, és nem kötöttem feltételhez, hogy csak akkor szülök neki gyereket, ha ad egy fél házat.


Max akkor adnék a pasimnak fél házat, ha leteszi az asztalra a pénzt érte.


Ez a pasi téged soha nem akar elvenni. Csak a házad fele kell neki. Pl az eljegyzés/lánykérés nem akkora humbug, hogy azt ne lehessen pénz nélkül megtenni. Ha kukacoskodni szeretnék, az esküvő is kijöhet fillérekből. Egyszerűen nem akarja, és kész.

2021. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/154 Laylah ***** válasza:
97%
Költözzetek össze mondjuk 2-3 évre. Nem kell eljegyzés, esküvő, csak lakjatok együtt. Ha 2-3 év után is minden flottul működik, akkor vissza lehet térni erre a kérdésre. Az sem biztos, hogy 3 hónapot kibírtok egy háztartásban, de te már rá akarnád íratni a fele házat.
2021. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/154 anonim ***** válasza:
100%
Ha én minden exemnek 30 millát adtam volna..... Kérdezőn látszik hogy szüleitől kapta mert kb uzsonna elfelezéséhez hasonlóként fogja fel.
2021. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/154 anonim ***** válasza:
100%
havi 140et dob ki alberletre? szerintem azt se tudja mit jelent sporolni fontos dolgokra.... nemhogy gyerek nem valo neki, de kb semmit ne akarj vele.
2021. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/154 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az a helyzet, hogy így csak egyre rosszabb mind a te, mind az ő megítélése. Nem akar elvenni. Nem mellesleg ez a csávó egy lúzer. Te meg azt akarod odaadni, amiért még csak nem is te dolgoztál meg. Egy ilyennek! Úristen! Még mindig úgy gondolom, hogy zsarol teged, és még csak nem is te, hanem akkor a szüleid vegyék meg neked a férjet meg a gyereket. 30 milláért. Aztán, gondolom fizethetik az esküvőt is, hacsak nem az is megalázó neki, aztán letud két tanúval, mert el sem akar venni. Gyerekről meg ne is álmondjál, főleg ha övé a ház fele. Addig még csak csak, hogy megfogjon vele, de amint az övé, rövid úton lesz eladva az a házikó.
2021. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/154 A kérdező kommentje:
Ő hozzám költözni sem akar így állandóra, mert hogy nem érezné itt otthon magát szerinte. Ne gondoljátok, hogy így a kapcsolatunk kimerül a délutáni, esti találkákban, mert heti 4-5-ször együtt alszunk így is.
2021. márc. 10. 13:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!