Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a menete annak, hogy a...

Mi a menete annak, hogy a házam felét a párom nevére írassam? Ez lehetséges úgy, hogy az anyámnak haszonélvezeti joga van rajta?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/154 anonim ***** válasza:
83%
Lehetséges de nem tanácsolom
2021. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/154 A kérdező kommentje:

Miért nem?

Ha ez hosszabb procedúrával jár, vagy költségesebb, az nem gond.

2021. márc. 10. 10:16
 3/154 anonim ***** válasza:
98%
Elárulod, milyen megfontolásból tennél ilyet? De egyébként persze, lehet, ügyvéd dolga.
2021. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/154 anonim ***** válasza:
84%
Senkire ne írass semmit. Engem most forgatott ki alaposan a volt nejem. Addig vigyázz, míg van mire. Majd neked is hátadba állítják a kést. Tapasztalat.
2021. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/154 A kérdező kommentje:

Együtt vagyunk már 6 éve, mind a ketten dolgozó felnőttek vagyunk. Nem titok, hogy én már nagyon szeretnék lánykérést, kisbabát, de konkrétan még összeköltözni sem sikerült, mert hogy számára az megalázó, ha ő költözik be a nőhöz (hozzám).

Mondta, hogy ő addig nem akar eljegyezni, amíg nincs egy saját otthona, vagy legalább egy olyan ház, amiből a fele az övé. Kérdeztem, hogyha ennek a háznak a felét megkapná, akkor változna-e a véleménye erről a kérdésről és mondta, hogy igen, mert akkor nem azt érezné, hogy ő egy betolakodó egy idegen házban.

2021. márc. 10. 10:21
 6/154 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert ma a párod aki életed szerelme, holnap (jobban mondva később) viszont lehet gazember akinek az ágyába is fegyverrel kényszerítettek.
2021. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/154 anonim ***** válasza:
96%
Fú, bakker, már bocsi, de akkora marha nem lehetsz. Hallgass rám, a mai világban a saját anyjában sem bízhat az ember sajnos. Én is jóhiszemű voltam, két ingatlanban voltam 50%-os tulaj, most albiban élek.
2021. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/154 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá, egyre büdösebb a sztori
2021. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/154 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki szeret, akkor szeressen tulajdonrész nélkül is. Ha meg annyira kéglit akar vegyen egyet hitelre, aztán kiadja albérletbe, abból törleszti és mindenki boldog. Ez nagyon gázos sztori, de hogy te ezt nem látod be? Ha fele tulaj lesz és gyerek is lesz a bíróság a lábai előtt fog heverni, a gatyát is leszedeti rólad. Hidd el, én ugyanígy jártam.
2021. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/154 anonim ***** válasza:
97%

Ne legyél már ilyen buta! Ha egy férfi feleségül akar venni, az megkéri a kezed akkor is ha albiban laktok, ha külön laktok, ha a híd alatt laktok, vagy ha a buckingham palotában laktok is.

És mégis az nem sértené az önérzetét, ha a barátnőjétől megkapná a háza felét ingyen? Ezt nevezem férfi büszkeségnek 👍

2021. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!