Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A családomban él egy ember, aki nem is kötődik hozzánk vérszerint, de éjjel-nappal itt van (anyám pasija). Tudom róla, hogy gyűlöl, sosem köszön, ahol csak lehet beszólogat, kritizál, meg ilyenek. Többször ok nélkül ordibált velem, konkrétan egyszer azért, mert kimentem Anyával beszélgetni a kertbe, és ez a paranoid idióta azthitte, őt beszélem ki. Múltkor kiálltam elé és visszaszóltam, mert hónapok óta élek folytonos gyomoridegben miatta. És ilyen mondvacsinált okokkal utál, mert, hogy ő ennyi idősen már keményen dolgozott, meg meghaltak a szülei, meg ilyenek. Most ez az én hibám? Rokonoknál és máshol a családban mindig szoktam segíteni, dolgozni, fát hasítani, metszeni, meg mindent megcsinálok, akkor mi baja van?? Itthon is megcsinálom, amit tudok, de nyilván ha itt ólálkodik, csak lehurrogna, hogy mit szerencsétlenkedek. És nagyon rossz érzés, hogy ok nélkül utálnak.

Tanároknak se merek szólni, mert félek, hogy elvesznek itthonról. Pedig ÉN vagyok itthon, nem az a fickó.



2021. márc. 11. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Anyáddal beszéld meg... Ha neki kell a fószer (meg a f...), akkor neked kell meghunyászkodni.
2021. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig Ő is otthon van, hacsak nem te vagy a ház tulajdonosa.


Anyukáddal kell amúgy beszelned. Amúgy nem, nem "vesznek el itthonrol" azért, mert ordibál veled.

2021. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Ne viccelj már, kérdező!

Hogy vennének el otthonról? szerinted van annyi állami gondozási hely, hogy minden hisztis tinit kivegyenek a családból, ha nem tetszik a nevelőapuka/nevelőanya?


Ne légy már ennyire naív!


Csak anyád tud ebben segíteni - hogy megrendszabályozza a f@sziját.

2021. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Jaja, 3, vagy a lányát, aki ilyen szépen beszel a partneréről. Nem egyoldalú az a gyűlölet és bizony megértem az ordítást is, ha iylen stílusú otthon is a kisasszony.
2021. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
#4: szinte minden ilyen kérdésnél oda szoktam írni, hogy jó lenne meghallgatni a történetben szereplő többi résztvevőt is... :)
2021. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

5!


Valóban jó lenne.

2021. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Beszéld meg édesanyáddal, mást nem tudsz tenni.
2021. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

De jó, hogy lenullázzott a kérdező (3-as voltam)


Fáj a reális vélemény????

2021. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerült anyukáddal beszélni légyszives jelezz ide valamit!
2021. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LakatosAnonymus ***** válasza:

#8

Kommentjeid alapján te is olyan nőszemély lehetsz, akinek nem számít a gyerek lelki állapota, te csak egy hisztis tinit látsz. Fontosabb neked, hogy legyen mit szopni, aztán...


De ez csak egy tipp.

2021. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!