Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki élettársi viszonyban él,...

Aki élettársi viszonyban él, mennyi ideje vagytok együtt? Terveztek már előre is, miket? Jó a viszony köztettek? Voltak komolyabb veszekedések?

Figyelt kérdés
Kérlek meséljetek... :)
2010. aug. 18. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
most is az van...
2010. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

30 éve.

Most éppen nem vagyunk beszélős viszonyban.(Tegnap óta.)

2010. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1,5 éve vagyunk együtt, kb azóta együtt is lakunk (igaz 2 hónapot távol voltunk egymástól még az elején).

nemsokára egy helyen is fogunk dolgozni :)


(amúgy ritkán találkozunk, estig dolgozunk hétvégén is, munkában is épp hogy csak össze fogunk futni, meg együtt megyünk reggel)

2010. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 5éve vagyunk együtt.3hét együtt járás után összeköltöztünk.A kislányunk tegnap volt 2éves.Imádjuk egymást és szerintem veszekedés minden kapcsolatban van.Vele szeretném leélni az életemet és remélem ő is velem.

2010. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

másféléve vagyunk együtt. 1 éve lakunk együtt. voltak, vannak viták... de szeretjük egymást.

nem tervezünk, mert azok sosem jönnek be :)

2010. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2 éve. bár nem szeretem a szót, viszont házasodást sem tervezek. a gyerek minden további nélkül jöhet. talán 5 év múlva.

most épp marha a jó a viszony :D

amúgy már 2x elcuccolt régebben, de rájött, h jobb neki velem. persze ennek oka volt, én is elég fütyi voltam vele... lassan-lassan összecsiszolódunk, megtaláljuk egymáshoz a használati utasítást, és tudjuk, h mire ugrik a másik... :D

2010. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mi 2,5 éve vagyunk együtt lassan. Holnap költözünk össze, és szeretjük egymást. Mi inkább nagyon-nagyon jó barátok vagyunk. Persze a tiszteletm hűség, becsülés megvan, de inkább a legjobb barátom, mintsem a hú de láwollak dolog... :)

Kérlek írjatok kort is, ezt lehagytam!

2010. aug. 18. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
10 éve küszködünk egymással, se vele-se nélküle kapcsolat volt. Már jó ideje a végét járja, próbáltuk megbeszélni, de ez már menthetetlen. Épp most vesztünk össze, persze csak én vagyok a hibás mindenben. Szerinte...Úgy érzem ez már az utolsó volt.. Remegtem az idegességtől, feljöttem ide netezni hogy lehiggadjak.
2010. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mi 4éve vagyuk eggyütt fél év után összeköltöztünk és a legjobb választás volt!!!Nagyon jl jijövünk mindent megbeszélünk,mindent elmondok neki,és megért mindenben segít felvidít ha nyügős vok mert mondjuk hosszú napom volt,mindig vimád ahogy én is elég optimisták vagyunk,mindennek tudunk örülni!Nem tervezünk még gyerkőcöt,előbb házújítás!esküvő se a legfontosabb papír nélkül is szerelmesek leszünk!remélem:-PVeszekedni se szoktunk ,nincs min,sokmindenben eggyetértünk,ha meg nem akkor is dülőre jutunk!nem vagyok hisztis,:-)

ugyhogy elmondhatom hogy szép és jó minden,ja és egy melóhelyen egy műszakban dolizunk,csak nekem más a feladatom!és mindig megyek vele ahova csak tudok,és kéri is h mennyek!24/L

2010. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok!és Te hogy vagy ezzel a kérdéssel?:-)
2010. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!