Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatba belefér az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba belefér az első hetekben kisebb veszekedések, ha sokáig szeretnénk együtt lenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
hát őszintén szólva, a volt kapcsolatomban (3 évig tartott, szerintem ez "sokáig szeretnénk együtt lenni"-nek számít) az első veszekedésünk ha jól emlékszem, 7 hónap után volt, az első hetekben mikor lángol a szerelem, szerintem nem kéne semminek okot adni arra hogy veszekedés legyen belőle, mert ha már az elején veszekedés van, mi lesz később? de ez csak az én véleményem. 23F
2009. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is voltak kisebb-nagyobb veszekedések. Szerintem ezeknek kell lenniük.
2009. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a barátommal a 8. hónapban vesztem össze. Szóval szerintem nem jelentenek jót az ilyen korai veszekedések.
2009. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: szóval a veszekedések. Én nem hiszek a tökéletes együttértésre épülő kapcsolatokban. Szerintem kell, szükséges a harc, izgalmasabbá teszik a dolgokat. Amíg az érvek, érzelmek ütköznek, nincs gond, szerintem egészséges. Jobb, mintha állandóan vissza lennének tartva a dolgok, és egyszer, hirtelen borulna ki az egész gőzölgő kondér.
2009. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem tudom eldönteni,hogy melyik a jobb.MI 2 hete vagyunk együtt (20évesek vagyunk) és 2-3 kisebb veszekedés volt már,de nem olyan hogy mondtunk egymásnak csúnyát,meg ilyenekt,hanem egy kicsit mosolyszünet volt az nap.
2009. dec. 23. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval.

Mi úgy voltunk, hogy csak később alakult ki a teljes harmónia köztünk, miután egymást már elég jól megismertük, bizalom maximális stb. Az elején mi is elég sokat veszekedtünk és volt 2-szer majdnem szakítás lett belőle, de azután nem tudom mi történt mert minden teljesen rendbe jött és a mai napig tart.

Szóval valamilyen mértékben belefér, de minden pár különböző.

2009. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem kellenek is.legalább kiálltok a véleményetek mellett és nem lesz senki elnyomva
2009. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!