Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyámnak...

Hogy mondjam meg anyámnak hogy az a szakma amit választottam nem szeretem, nem akarom csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nagyon kiakadna és összetörne és nem akarok neki fájdalmat okozni!

2014. nov. 19. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a szóban forgó szakma?
2014. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szakács.
2014. nov. 19. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Hol tartasz a suliban? Mi érdekelne? Lenne lehetőség valahogy átjelentkezni vagy teljesen elölről kéne kezdened egy másik sulit?

Ha már hamarosan végzel, akkor fejezd be, ártani nem fog. És utána elvégzel olyat, ami valóban érdekel.

Bár ha ezt is te választottad, akkor fura, hogy mégsem szereted.

2014. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már elnézést de ez most a te életed vagy az övé??

Attól nem törik össze, hogy a gyereke boldogtalan?

Dolgozz, spórolj, tanuld azt, amit szeretsz és válts.

A lényeg, hogy megélj belőle és boldog légy.

Ha ezt egy anya nem tudja megérteni és támogatni akkor végképp nem kellene pont miatta aggódni.

2014. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nos ez egy 3 éves képzés.Most vagyok 10.-es,jövőre vizsgázom.A nyelvek azok amik nagyon mennek.Bár azzal meg mit kezdhetek?
2014. nov. 19. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyelvvel? Bármit!! Szerintem tanulj meg felsőfokon angolul, tanul mellé még valami (akár több) ritkább nyelvet, és nyert ügyed van. Amúgy milyen nyelvet szeretsz a legjobban? Vagy melyik megy legjobban?
2014. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor már mindenképpen fejezd be. Addig kitalálhatod, hogy hogyan tovább. Nem muszáj szakácsként dolgoznod, azért mert elvégezted. Sokan nem a szakmájukban dolgoznak, vagy nem az első szakmájukban. Nincs ezzel semmi gond.
2014. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most német nyelvet tanulok.Iszonyat jól megy én vagyok a legjobb az osztályba a nyelvekből.Az összes nyelvre nagyon fogékony vagyok.Az angol úgy megy hogy nem is tanulom.
2014. nov. 19. 15:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Az baj hogy 17 éves vagyok (11 napja)?
2014. nov. 19. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Fejezd be a képzést. Tanulj nyelvet. Helyezkedj el a szakmádban külföldön, akár ösztöndíjjal (Leonardo, ha jól emlékszem, ez az Erasmus középsulis megfelelője). Keress kint ismerősöket, és ha levizsgáztál itthon, akkor uccu neki a világnak. Ha megvan a szakmád, és tudod a nyelvet, BÁRHOL elhelyezkedhetsz, mert a szakács az egy ilyen szakma. Párom is az, Németországban élünk. Ő sem szerette, ezért néhány hóna után keresett másik melót, most abban dolgozik, otthagyta a gasztronómiát, de a kezdéshez TÖKÉLETES volt. :)
2014. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!