Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a gyermeked...

Mit tennél, ha a gyermeked választottja veled egykorú lenne?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan szülők véleménye érdekelne,akiknek érett,huszonéves gyereke van.

Mit tennél,ha a gyereked szerelme kb 40-50 es éveiben járna?

Egy elég érdekes szituációról lenne szó. Egy barátom az érintett,akinek a lánya most 28 éves és a szerelme az apjától alig pár évvel fiatalabb,55 éves,ha jól tudom.

A barátom tragédiának éli meg,hogy a fiatal lánya egy ilyen vén csókával jár,nyilván ő egy flash,életerős férfit képzelt mellé. És mielőtt azzal jönnétek,hogy a "vén kecske biztos ki van tömve pénzzel",az sem igaz. Teljesen átlagos,amolyan középosztálybeli. Én már találkoztam vele,nekem szimpatikus,viszont a barátomat is meg tudom érteni,amiért bepánikolt.

A lányt is nagyon szeretem,de én sem helyeslem ezt a kapcsolatot a korkülönbség miatt. De én itt arra is gondolok,amikor gyerekük lesz. Mire a kis kópé betölti a 10et,addigra az apuka már 65 lesz...



2017. jan. 29. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Az èlet majd ùgyis ùgy alakìtja a kapcsolatukat ahogyan kell.Azaz, ha nem szeretik egymàst stb. akkor ùgyis hamar szètmennek.Viszont ha jò kapcsolatuk van/lesz,akkor meg együtt fognak maradni.Mindenkèppen a szülőknek ebbe nem szabad bele szòlniuk.Mindenki a sajàt kàràbòl tanul, ha ùgy alakul.
2017. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Megkérdezném esküvőre készüljünk vagy temetésre. Nem mindegy a ruha.
2017. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Egy ismerősöm májusban lesz 18, a barátja meg 40 éves lesz szeptemberben. 1 éve vannak együtt. A lány még tanul, nem az osztály esze (egyáltalán nem), együtt élnek, a lány főz, mos, takarít mint egy háziasszony. Vannak lovaik is azokkal is foglalkoznak. Szerintem érettségiig el akar jutni de kicsi az esélye ilyen élettel.

Szerintem ha huszonévesen van nagy korkülönbség elfogadhatóbb mint tizenévesen, bár a szülők biztos nem örülnek

2017. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
59%

az egyik meleg haverom 40 éves, a pasija 20. a pasija apja 42, együtt sörözgetnek úgy megkedvelték egymást

ráadásul aszongya haverom hogy még ő is bejön neki, na erre varrjál gombot.

sick, isn't it? :D

2018. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!